[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Hill's in öyküsü

 
Orijinal K/D Konserve Mama  

İlk Hill's maması

Dr. Mark Morris, sıradışı bir veteriner hekimdi. Evcil hayvan sağlığını, kendi sağlığımız kadar ciddiye almamız gerektiğine inanıyordu. Bu nedenle, aile evcil hayvanları için ilk veteriner kliniğini açtı. Bundan önce, veteriner hekimler çoğunlukla büyükbaş çiftlik hayvanlarını ve çalışan atlar ve köpekleri tedavi ediyordu.

Mark Morris, evcil hayvanlarda kötü beslenme ile rahatsızlık arasında bir bağlantı olduğunu görmüş ve pazardaki tüm diğer ürünlerden üstün olan bir evcil hayvan maması geliştirmişti. Şirket, Mark ve eşinin rahatsız evcil hayvanları için kendilerinin yaptığı mamalarla küçük bir başlangıç yaptı.
     
Buddy ve sahibi  

 

Buddy. İlk Hill's Ev Hayvanı


Görme engelli Morris Frank ile tanışması, Dr. Morris için bir dönüm noktası olmuştu. Frank'ın çok sevdiği kılavuz köpeği Buddy'nin böbrek rahatsızlığı vardı ve Dr. Morris'e yardımcı olup olamayacağını sormuştu.

Dr. Morris, o dönemde mevcut olan pek çok ticari evcil hayvan mamasının içeriğinde, lezzeti arttırmak için yüksek miktarda fosfor ve protein bulunduğunun ve bunları kullanmanın böbreklere zarar verebildiğini biliyordu. Bu nedenle, tuz oranı düşük, ancak lezzetli ve besin değeri yüksek bir mama geliştirmek üzere çalışmaya başladı.

Bu mama, Hill's Prescription Diet k/d™ haline gelmiş ve ticari olarak kullanıma sunulan ilk Hill's maması olmuştur. Morris ve Buddy'nin birlikte geçirdikleri uzun ve mutlu yılların tadını çıkarmasına yardımcı olmuştur. Bu da, Buddy'yi Hill's in ilk evcil hayvanı olarak kabul etmemizin nedenidir.

 

 

 

 

 

Diğer evcil hayvan mamalarına kıyasla daha fazla veteriner hekim Hill's 'i kullanıyor


Hill's mamaları bir veteriner hekim tarafından geliştirilmiştir ve veteriner hekimlerin gözünde sarsılmaz bir saygınlığı vardır. Veteriner hekimler, ürettiğimiz tüm mamaların, veterinerlik alanının uzmanları tarafından, yalnızca en iyi, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış hammaddeler kullanılarak dikkatle formüle edildiğini bildikleri için bize güvenmektedir.

 

Evcil hayvanınız, bir Hill's Evcil Hayvanı da olabilir


Evcil hayvan mamalarımız yine veteriner hekimler tarafından formüle edilmekte ve birlikte geçirdikleri yaşamdan en büyük mutluluğu almaları için evcil hayvanlar ve sahiplerine yardımcı olmaya devam etmektedir. Köpeğiniz ya da kedinize Hill's mamalarını vermeniz halinde, evcil hayvanınızın daha uzun, daha sağlıklı, daha mutlu bir yaşamın tadını çıkarmasına yardımcı olacağınıza inanıyoruz.

(Morris Frank ve Buddy'nin fotoğrafı SEEING EYE® kılavuz köpek mülkiyetindedir ve Seeing Eye, Inc.'nin izniyle kullanılmaktadır)

 

Yer İmlerine Ekle ve Paylaş
[ ↑ skip to content ↑ ]