[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Kalite ve güvenlilik
taahhüdüÜrün Geliştirme

Hill's bünyesinde çalışan 150'den fazla veteriner hekim, gıda bilimi uzmanı, teknisyen ve Ph.D beslenme uzmanı, sağlıklı ya da rahatsız olduklarında, evcil hayvanların gereksinimlerini karşılayacak Science Planve Prescription Diet markalı evcil hayvan mamalarını geliştirmektedir. Her bir madde, evcil hayvanınızın yediği mamanın içeriğine dahil edildiğinde güvenli olmasını garanti altına almak için analiz edilmektedir. Evcil hayvanınıza gereksinim duyduğu titizlikle hazırlanmış, kusursuz formülasyonu sağlamak için, ürünlerimizin içeriğindeki maddelerin profilini, 100'den fazla besin maddesi açısından analiz ediyoruz.

 

 

Hammadde Temini

 

Evcil hayvanınıza verirken içinizin rahat olması için, tüm hamaddeleri mikrobiyolojik, duyusal, kimyasal testler ve yabancı madde testleri kullanarak inceliyoruz. Yalnızca tesisleri en katı hammadde kalite standartlarına uygun olan tedarikçiler Hill's tarafından onaylanmaktadır. Hammadde kalitesinin tutarlığını garanti altına almak için, her bir hammadde tedarikçisine ait her bir tesis ayrı ayrı kalifiye edilmektedir.

 

 

Ürün İmalatı

 

Ürün kalitesi sürekli olarak takip edilmekte ve üretim süreci boyunca çevrimiçi kalite kontrolleri yoluyla elektronik olarak belgelenmektedir. Evcil hayvanınızın hak ettiği yüksek standartlara uygunluğu sağlamak için, tüm üretim tesislerimiz için yıllık Kalite Sistemleri denetimleri yapmaktayız. İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ve Amerika Unlu Mamuller Enstitüsü (AIB) standartlarına uygunluğu zorunlu tutmaktayız; dolayısıyla evcil hayvanınızın maması, temiz ve hijyenik koşullar altında üretilmektedir.

 

 

Bitmiş Ürün

 

Evcil hayvanınıza verdiğiniz mamanın güvenli olmasını sağlamak için, tüm Hill's Science Plan ve Hill's Prescription Diet mamalarında nihai, günlük güvenlik kontrolleri yapıyoruz. Tüm Hill's ürünleri, kullanıma sunulmadan önce metaller ve yabancı maddeler açısından taramadan geçirilmektedir. Her pakette evcil hayvanınıza uygun bir ürün sunulmasını sağlamak için, kullanıma sunulmadan önce tüm bitmiş ürünler fiziksel olarak incelenmekte ve önemli besin maddeleri açısından test edilmektedir.


 

 

 

Yer İmlerine Ekle ve Paylaş
[ ↑ skip to content ↑ ]