[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Yetişkin Kedilerin Bakımı

Kedilerin yedikleri konusunda ne kadar titiz olduğunu hepimiz biliriz. Kusursuz beslenme ve kusursuz beslenmeyi kedinizin hep en iyi durumda kalması için bu kadar önemli kılan nedenlerin bilimsel temeli konusunda daha fazla bilgi edinin.

Pratik ipuçları

Her kedi benzersizdir ve her 'evcil hayvan ebeveyninin' gözünde, dünyaya gelmiş en güzel hayvandır. Ve olması gereken de budur. Fakat sizin için her zaman bir hazine olacak olan bu fotoğrafta, bu ruhu, bu kişiliği, kedinizdeki bu 'özel şeyi' nasıl yakalayabilirsiniz? O halde size iyi bir haberimiz var: ekonomik dijital kameraların kullanıma sunulması, bu işi her zamankinden daha kolay hale getirdi... Kedinizin baş döndürücü bir görüntüsünü elde etmek için kullanacağınız bu teknik, diğer tüm yabanıl yaşam fotoğraflarını çekmek için kullandığınız teknikle neredeyse aynıdır - büyük bir sabır; ışık ve pozlandırmada esneklik; hayvanın duygularının farkına varma ve bir sürü ama bir sürü çekim!

Devam

Davranış

Bazı kediler suları konusunda son derece titizdir. Gün boyu içmeleri için onlara içme suyu bırakırsınız; ancak suyu açtığınız anda, onlar da içmek için sıçrayarak gelirler.

DEVAM

Başka evcil hayvanlar ve insanlarla birlikte yaşama

"Yeni kardeşine merhaba de!" Eve yeni bir kedinin gelişi tüm aile için özel ve heyecan verici bir andır... potansiyel olarak evinizde yaşamakta olan kedi dışında! Evinizde yaşayan kedi ne kadar iyi huylu olursa olsun yine de bir kedidir ve dolayısıyla içgüdüsel olarak kendi bölgesine son derece düşkündür ve sosyal hiyerarşi içindeki yerinin farkındadır.

DEVAM

Sağlık ve refah

Kediler, kedi nanesini sever. Ve kedi nanesi tamamen güvenlidir - içeriğinde kedinize zarar verecek hiçbir şey yoktur.

DEVAM

[ ↑ skip to content ↑ ]