[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Pratik ipuçları

Köpeklerde sık görülen sorunlara ilişkin pratik ipuçları

Köpekler Uzun Ayrılıklardan Sonra Sahiplerine Sevgilerini Nasıl Gösterirler

Köpeğiniz olmadan seyahate çıktıysanız, geri dönmenin en heyecan verici tarafı geri dönmenize ne kadar sevindiğini görmektir. Ancak bir köpeğin ebeveynine yeniden kavuştuğunda gösterdiği tepki bazen tahmin edilemez olabilir.

Devam

Yedi Köpek Irkına Ait Özellikler ve Bunların Kişilikleri

Eve yeni bir evcil hayvan almak istiyorsanız muhtemelen belirli ırkların karakterlerine yakın ilgi gösteriyorsunuz. İster birbirinize sokulacağınız bir yavru köpek isteyin isterse koşularda ve yürüyüşlerle size eşlik edecek bir köpek, köpeklerin kişilik özellikleri büyük ölçüde yedi ana cins sınıfından hangisine girdiğiyle tanımlanır.

Devam

Kahraman Köpekler: Ben, Çocukları Yanan Evden Kurtarıyor

Herkes köpeğini kahraman bir köpek olarak görür, ama Colleen için Ben daima ailenin kahramanı olacak. Ben Rauschenberglerin sevgili köpeği ve kesinlikle ihtiyaç duyduklarında insanlara yardım eden köpeklerin çıtasını belirliyor.

Devam

Kendi Köpek Besleme İstasyonumuzu Nasıl Yapabiliriz

Yerde sürünen mama kaplarından benzersiz bir evcil hayvan besleme alanına geçmeye hazır mısınız?

Devam

Köpeğiniz İçin En İyi Oyuncakların Seçilmesi

Bir köpek sahibi olmanın en iyi yönlerinden biri de onların ne kadar oyuncu olduğunu gözlemlemektir ve köpekler için en uygun oyuncağı seçmek de aranızdaki ilişkinin önemli bir parçasıdır.

Devam

Yılın bu tatil döneminde köpeğinize sevginizi verin!

Yeni yıl tatili sevgili k-9 hayat arkadaşınıza ekstra sevgi gösterisinde bulunmak için harika bir dönemdir - İşte, bu tatili köpeğiniz açısından harika bir hale getirmek için bazı ipuçları!

Devam

Köpeğimin havlamasını nasıl durdururum?

Köpeğinizin ses düzeyini kontrol altında tutmak, sorumlu davranan bir sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Her şeyden önce, çok fazla havlama yalnızca sizin için değil, aynı şekilde komşularınız için de rahatsız edici olabilir.

Devam

Köpeğinizin tüy bakımı ve banyosu

Köpeğinize banyo yaptırmayı kendisinden daha fazla istiyor olabilirsiniz – özellikle de evin dışında, kötü bir şeyin içinde yuvarlanmışsa. Ancak her ikiniz açısından da hayatı kolaylaştırmak için, banyo yapmayı olabildiğince hoş bir deneyim haline getirmek üzere yapabileceğiniz birkaç şey var. Köpeğinize banyo yaptırmak için en iyi yeri seçin.

Devam

Köpeğinizle birlikte seyahat etme

Doğru düzenlemeleri yaparsanız, köpeğinizle birlikte seyahat etmek büyük bir eğlence olabilir. Bununla bilikte, ileriye yönelik planlamanın yetersiz olması, bu deneyimi hem siz, hem de köpeğiniz için stresli hale getirebilir.

Devam

"Gülümse!" Köpeğinizin mükemmel bir fotoğrafını nasıl çekersiniz

Her köpek benzersizdir ve her 'evcil hayvan ebeveyninin' gözünde, dünyaya gelmiş en güzel hayvandır. Ve olması gereken de budur. Fakat sizin için her zaman bir hazine olacak olan bu fotoğrafta, bu ruhu, bu kişiliği, köpeğinizdeki bu 'özel şeyi' nasıl yakalayabilirsiniz? O halde size iyi bir haberimiz var: ekonomik dijital kameraların kullanıma sunulması, bu işi her zamankinden daha kolay hale getirdi...

Devam

Kusma ve ishal: Köpek ya da kedi için acil bir durum mu?

Birinci adım, evcil hayvanınızda kusma ya da ishal varsa, mama vermeyi bırakmak ve yalnızca sık sık ve az miktarda küçük yudumlar halinde su vermektir... Evcil hayvanınız kusmaya devam ediyorsa, veteriner hekim tavsiyesine başvurmalısınız. Kendi kendini sınırlayan tipteki ishal, normal olarak 2-3 günde hafiflemelidir.

Devam

[ ↑ skip to content ↑ ]