[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Yasal Bildirim

Yasal Açıklama

Hill's Pet Nutrition Limited ("Hill!s"), bu İnternet sitesini İnternet toplumuna bir hizmet olarak sürdürmektedir. Hill's Pet Nutrition Limited ya da grup şirketleri ve Colgate-Palmolive Company tarafından siteye konmuş olan içerik (resimler ve metinler) telif haklarıyla korunmaktadır. Bu sitede, ("ticari marka") işareti taşıdığı görülen markalar, logolar, etiketler ve ambalaj tasarımları, Hill's Pet Nutrition, grup şirketleri ya da lisans sahibi şirketlere aittir. Hill's, sitede bu ticari marka işaretini kullanarak, bunların kullanımı ya da çoğaltılmasına izin vermemektedir. Ticari marka işareti, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde ticari marka sahibinin Hill's olduğunu belirtmektedir. Ticari marka işaretleri ve durumu ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sitenin içeriğini, ticari kullanım amacıyla değil, yalnızca kişisel kullanımınız için bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Site içeriği başka herhangi bir şekilde kopyalanamaz ve değiştirilemez.

Hill’s, bu sitede doğru ve güncel bilgilerin yer alması için uygun çabayı gösterecektir, bu bilgilerin doğru ya da eksiksiz olmasıyla ilgili olarak herhangi bir garanti verilmemekte ya da böyle bir beyanda bulunulmamaktadır; yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, Hill’s, uygulanabilen ve kaliteyle, amaca uygunlukla, ticari konumla veya farklı bir durumla ilgili olabilen tüm garantiler ve koşullar dahil olmak üzere, bu web sitesi ve içeriğiyle ilgili tüm garantileri ve diğer koşulları reddetmektedir.

Hill's, aksi yöndeki hükümlere bakılmaksızın, bu koşullardaki yasaların hariç tuttuğu ve Hill'si sorumluluğunu sınırladığı ihmalden kaynaklanan ölüm ve kişisel yaralanmalardan, dolandırıcılıktan ya da yürürlükteki yasaların hariç tutmayabileceği ve sınırlamayabileceği başka herhangi bir nedenden doğacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu koşulların hiçbiri, kullanıcıların tüketici sıfatıyla sahip oldukları yasal hakları etkilemez. Bu koşulların hiçbiri, kullanıcıların tüketici sıfatıyla sahip oldukları yasal hakları etkilemez.

Önceki paragrafa bağlı kalınmasına karşın (sözleşme ihlali, ihmal ya da başka herhangi bir nedenle) ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı, cezai tazminat ya da özel tazminatlar, satış kaybı, gelir kaybı, herhangi bir yazılım ya da veri kaybı, kullanılan bilgisayar ekipmanı, yazılım ya da verilerin kaybı, yönetim personeli ya da diğer personelin zaman kaybı ya da zaman harcamasından veya ortaya çıkabilecek herhangi bir dolaylı ya da özel kayıp durumunda Hill's sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesiyle bağlantılı olarak sözleşme, ihmali kapsayan, ancak bununla sınırlı kalmayan haksız fiil ya da başka şekilde doğabilecek zararlar nedeniyle Hills’in size karşı maksimum toplam sorumluluğu 250 £ ile sınırlıdır.

Hills'in siteyi bakıma alması dolayısıyla siteye erişememenizden ya da sitedeki bilgilere güvenmenizden doğabilecek herhangi bir zarardan Hill's sorumlu değildir.

www.HillsPet.com ve Hill’s ya da Hill’s şirketler grubunun diğer üyelerinin sahip olduğu ve kullandığı başka alanlarda yer alan bazı linklere tıkladığınızda, HillsPet.com ve Hill’s ya da Hill’s şirketler grubunun diğer üyelerinin sahip olduğu ve kullandığı başka alanların hiçbir sorumluluk üstlenmeyeceği başka web sitelerine yönlendirileceksiniz.

Hill's, yalnızca kendi isteğinizle verdiğinizde kimliğinizi tanımlayabilecek bilgileri toplamaktadır. Hill's bu bilgileri, aşağıda tanımlanmış olan gizlilik politikasına uygun olarak kullanmaktadır.

www.HillsPet.com adresine ve Hill's ya da Hill's şirketler grubunun diğer üyelerinin sahip olduğu ve kullandığı başka alanlara ya da Internet elektronik posta aracılığıyla Hills'e gönderdiğiniz kişisel olmayan herhangi bir bilgi, iletişimler ya da materyal gizliliğe esas değildir. Bu tür herhangi bir bilgiyi serbestçe ve herhangi bir amaçla kullanma ve kopyalama özgürlüğüne sahibiz. Spesifik olarak, bu tür bilgilerin içerdiği tüm fikirler, kavramlar, teknik bilgiler ya da teknikleri, geliştirilmesi, üretilmesi ya da ürünlerin pazarlanması da dahil olmak üzere herhangi bir amaçla kullanmakta özgür olacağız. www.HillsPet.com adresine ve Hill's ya da Hill's şirketler grubunun diğer üyelerinin sahip olduğu ve kullandığı başka alana gönderdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalı, başkalarının haklarını ihlal etmemeli ve yasal olmalıdır.

Hill's, www.HillsPet.com ve Hill's ya da Hill's şirketler grubunun diğer üyelerinin sahip olduğu ve kullandığı başka alanlarda tanımlanan ürünleri geri çekme ve bu yasal açıklamayı herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

GİZLİLİK POLİTİKASI VE ÇOCUKLARIN GİZLİLİĞİNİ KORUMA POLİTİKASI

Hill's, çevrim içi ziyaretçilerinin gizlilik hakkına saygı göstermeye dikkat etmektedir. Gizlilik politikamız aşağıda özetlenmektedir. İnternet teknolojisi değiştikçe, bu politika da değişiklik gösterebilir. Yapılan herhangi bir değişiklik, gecikme olmaksızın bu sayfalarda bildirilecektir.

EBEVEYNLER VE BAKICILAR İÇİN ÖZEL BİR NOT

Hill's, çocukların gizliliğine özen göstermektedir. Çocukların e-posta ve İnternet kullanımının, bilgi güvenliği ve gizlilik açısından özel endişeler oluşturduğunu biliyoruz.

Hill's, çocuklara ait kişisel bilgilerin toplanmasına ilişkin yönergeler de dahil olmak üzere, Çocuklara Yönelik Reklamları İnceleme Birimi ("CARU") İnternet ve Çevrim İçi Hizmetlerdeki Üzerindeki Reklam Yönergelerine bağlı kalmayı amaçlamaktadır. Hill's, tüm ebeveynlerin çocuklarının çevrim içi aktivitelerini kontrol etmesi ve izlemesi gerektiğini hatırlatmakta ve bunu teşvik etmektedir. Sizden izin almaksızın bu siteye ya da başka herhangi bir siteye kesinlikle e-posta göndermemelerini ya da kişisel bilgiler vermemelerini sağlayarak, çocuklarınızın gizliliğinin korunmasında bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

TOPLAYACAĞIMIZ BİLGİLER NELERDİR? BU BİLGİLERİ NE İÇİN KULLANACAĞIZ?

Çevrim içi olan bir ziyaretçinin kimliğini tanımlayabilen bilgiler, yalnızca ziyaretçinin kendi isteğiyle verdiği durumlarda toplanmaktadır. Kimlik belirlemesi sağlayan bilgileri, yalnızca ziyaretçilerimizin Şirketimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki sorularına yanıt vermek, broşürler gibi Şirket yayınlarını göndermek ya da yarışma veya promosyon kazanan kişilerle iletişim kurmak için toplamaktayız. Elektronik posta adresinizi ya da diğer kişisel bilgilerinizi, talebinize veya mesajınıza yanıt vermek dışında başka herhangi bir amaçla kullanmamaktayız. Bu bilgiler tarafımızdan dahili olarak kullanılmakta ve burada spesifik olarak açıklanmış olanlar haricinde, Hill's şirketler grubu dışında hiç kimseyle paylaşılmamaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, ağ sunucumuzun otomatik olarak tanıdığı IP adresiniz (internet üzerinde bilgisayarınızı tanımlayan benzersiz adres) otomatik olarak kaydedilmektedir. IP adresinizi, site yönetimimize yardım sağlamak ve toplu kullanıma ait geniş kapsamlı demografik bilgileri toplamak için kullanıyoruz.

Sitemiz, bazen çekilişlere ya da Hill's tarafından sunulan veya başka bir İnternet kuruluşuyla ortaklaşa olarak sunulan başka promosyonlara ilişkin bilgiler yer almaktadır ve bazı durumlarda elektronik olarak giriş yapılmasına izin verebilmekteyiz. Bu durum gerçekleşirse, Hill's ve/veya yetkili temsilcileri, promosyonun gerçekleştirilmesi amacıyla (örneğin kazanırsanız sizinle iletişim kurulması için) ve onayınızla, size Hill's ve ortak olarak yapılan çekilişlerdeki sponsorların ürünleri ve hizmetlerini sunmak için verdiğiniz bilgileri kullanacağız. Buna ek olarak, pazar araştırması, reklam ve promosyonla ilgili amaçlarla, demografik verileri ve başka verileri de toplayabiliriz.

Sitemiz aracılığıyla size sunduğumuz hizmetler çerçevesinde, bize verdiğiniz bilgiler Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) dışındaki ülkelere aktarılabilir. Örneğin herhangi bir sunucumuzun zaman zaman EEA dışındaki bir ülkede bulunması ya da servis sağlayıcılarımızdan birinin EEA dışındaki bir ülkede bulunması halinde bu durum gerçekleşebilir. Bilgileri, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Hill's Pet Nutrition Inc. de dahil olmak üzere, dünyadaki çeşitli ülkelerde bulunan grup şirketlerimizle de paylaşmaktayız. Bu ülkelerde, EEA'ya benzer veri koruma yasalarının geçerli olmaması mümkündür.

ÇEREZLER

Diğer pek çok şirket gibi Hill's de, sunucu sistemlerimizin ziyareçinin bilgisayarındaki özel kodları depoladığı "çerez" teknolojisini kullanmaktadır. Bu bilgiler, sürekli olarak sitemizdeki toplam ziyaretçi sayısını ve ziyaretçilerimizin kullandığı İnternet tarayıcılarının (örneğin Netscape, Internet Explorer) ve işletim sistemlerinin (örneğin Windows, MacIntosh, vb.) türünü belirlememize yardımcı olmaktadır. Bu bilgiler yalnızca web sitemizi geliştirmek ve çevrim-içi ziyaretinizi arttırmak için kullanılmaktadır. Hill's bu bilgileri hiçbir koşul altında ziyaretçilerin kimliğini ya da sitemize gönüllü olarak bırakılan herhangi bir tipteki kişisel verileri içeren çapraz başvuru bilgilerini belirlemek için kullanamaz.

SİTEMİZDE KEYİFLE DOLAŞMANIZ DİLEĞİYLE!
[ ↑ skip to content ↑ ]