[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI VE ÇOCUKLARIN GİZLİLİĞİNİ KORUMA POLİTİKASI

Hill's, çevrim içi ziyaretçilerinin gizlilik hakkına saygı göstermeye dikkat etmektedir. Gizlilik politikamız aşağıda özetlenmektedir. İnternet teknolojisi değiştikçe, bu politika da değişiklik gösterebilir. Yapılan herhangi bir değişiklik, gecikme olmaksızın bu sayfalarda bildirilecektir.

EBEVEYNLER VE BAKICILAR İÇİN ÖZEL BİR NOT

Hill's, çocukların gizliliğine özen göstermektedir. Çocukların e-posta ve İnternet kullanımının, bilgi güvenliği ve gizlilik açısından özel endişeler oluşturduğunu biliyoruz.

Hill's, çocuklara ait kişisel bilgilerin toplanmasına ilişkin yönergeler de dahil olmak üzere, Çocuklara Yönelik Reklamları İnceleme Birimi ("CARU") İnternet ve Çevrim İçi Hizmetlerdeki Üzerindeki Reklam Yönergelerine bağlı kalmayı amaçlamaktadır. Hill's, tüm ebeveynlerin çocuklarının çevrim içi aktivitelerini kontrol etmesi ve izlemesi gerektiğini hatırlatmakta ve bunu teşvik etmektedir. Sizden izin almaksızın bu siteye ya da başka herhangi bir siteye kesinlikle e-posta göndermemelerini ya da kişisel bilgiler vermemelerini sağlayarak, çocuklarınızın gizliliğinin korunmasında bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

[ ↑ skip to content ↑ ]