[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Neden evcil hayvan
mamasında Hill's

tercih edilmeli?

Bütün Hill’s çalışanları, siz ve evcil hayvanınız arasında var olan özel bağı iyi anlar. İşte bu yüzden, o ilişkinin iyi ve sağlıklı kalmasını sağlamak amacıyla size en iyi beslenmeyi sunmak için bu kadar çok çalışıyoruz.

Evcil hayvanınızın yaşına ve cinsine uygun tıbbi ihtiyaçlarını karşılayacak en yüksek kalitede içerik maddeleri ile optimum besin dengesini sağlamak için sürekli olarak yenilikler geliştirmekteyiz. Belki bu, veteriner hekimlerin kendi evcil hayvanlarını beslemek için neden Hill's evcil hayvan mamalarını tercih ettiğini açıklar.


Biz kimiz

Hill's Pet Nutrition kendisini evcil hayvanların kaliteli beslenmesi ve hayatlarını sağlıklı sürdürmesine adamıştır. Yaptığımız her şeyin temelinde evcil hayvanların sağlıklı ve mutlu yaşamalarına karşı duyduğumuz benzersiz istek yatar.


Hill’s neyi
temsil ediyor?

Misyonumuz insanlar ve evcil hayvanlar arasındaki özel ilişkinin zenginleşmesi ve uzamasına yardımcı olmaktır.

Daha fazlasını öğren

Misyonumuz, felsefemiz ve vizyonumuz hakkında daha fazlasını öğren


Hayvan sağlığına olan bağlılığımız

Hill’s Pet Nutrition ile beslenen tüm evcil hayvanlar, sevgi, güven ve eğlence dolu, temiz bir ortamda yaşayacaktır. Bizlerin besin teknolojisi geliştirirken tek amacımız, kedi ve köpeklerin daha uzun ve sağlıklı yaşayabilmesini sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda yalnızca hayvanlara karşı olumsuz müdahale içermeyen, insancıl araştırma yöntemlerini kullanırız.

Hill's değerleri

hakkında daha fazlasını keşfet

Daha iyi beslenmeye duyulan güçlü bağlılık

Kapsamlı Kanıta Dayalı Klinik Beslenme ile desteklenen Hill’s, benzersiz ihtiyaçlar yelpazesindeki tüm beklentileri karşılamak için formüle edilen yüksek kaliteli evcil hayvan ürünlerini sunmaktadır.


PAYLAŞ Siz de hikayenizi bizimle paylaşın

Kalite ve güvenilirliğe duyulan bağlılık

Hill's, ayrıcalıklı evcil hayvan mamasının hazırlanması ve ambalajlanmasının tüm aşamalarında en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına bağlı kalmaya kendisini adamıştır.

Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız

Hill’s birçok şekilde sürdürülebilirliğe kendisini adamıştır. Bu bağlılık evcil hayvanların ötesinde insanları, toplumu ve tüm dünyayı kapsar.

Evcil hayvanlara olan bağlılığımız
İngiltere'de evcil hayvan yardım kuruluşlarını destekler

Hill's, tüm evcil hayvanlara kendisini adamıştır. İşte bu yüzden yardım kuruluşları ve barınakların çalışmalarını destekleyerek, her yıl dünya çapında 1 milyona yakın kedi ve köpeği kurtarıyoruz.

Daha fazlasını öğren

daha fazlasını öğren

(5/5)

"6 yaşındaki kızım Cappuccino'ya bebekliğinde farklı marka mamaları kullandık ve birçok sağlık sorunu yaşadık(kronik sistit ve lösemi). Veteriner hekimimizin önerisiyle Hills ile tanıştık. 5 yıldır kullanıyoruz ve çok memnunuz. Tesekkürler Hill's :)"

– M. Can ile Cappuccino

Daha fazla bilgi
(5/5)

"Köpük 3.5 yaşında. Onu Hill’s™ Science Plan™ ile besliyorum. Neden mi? Çünkü yüksek kalitede kusursuz dengelenmiş beslenmenin evcil hayvanların sağlıklı ve formda olmaları için çok önemli olduğuna inanıyorum. Ayrıca evcil hayvan sahiplerine de Hill's™ Science Plan™ mamayı tavsiye ediyorum. Bu mamanın evcil hayvanların tüylerinde sağlıklı bir parlaklığı ortaya çıkardığını sıkça söylüyorlar. Ayrıca güçlü ve sağlıklı dişlerini, genel mutluluklarını da fark edebiliyorsunuz. Ve hepsinin ötesinde, evcil hayvanlar bu mamanın tadına bayılıyorlar ve sindirim sistemleri de hiç zorlanmıyor. Hasta ve yaşlı olan canlara da rahatlıkla verebilirsiniz. Köpük güzeliğini ve sağlıklı oluşunu bu mamaya borçlu."

– S. Asna ile Köpük

Daha fazla bilgi
(5/5)

"Fodika'yı sıkıştığı bir mazgalın içinden zorlu bir uğraşla çıkardım, bir aylıktı. Onu uykusuz kalarak 2 saatte bir yavru kedi destek maması ile besleyerek yaş ve kuru mama yiyecek duruma getirdim. Hill's Science Plan Healthy Development Kitten numune mama, ıslatarak da olsa yediği ilk kuru mama oldu. Büyük bir iştahla, mutluluk sesleri çıkararak mamasını yedi. Umarım ömrü uzun olur ve hep Hill's ile beslenir..."

– O. Çağla ile Fodika

Daha fazla bilgi
[ ↑ skip to content ↑ ]