[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Geniş bir skala oluşturan j/d™ ürünleri

Köpeğinizin ırkı, büyüklüğü ya da kilosu ne olursa olsun, veteriner hekiminizin önereceği bir Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ ürünü vardır.

Yüksek düzeylerde omega-3 yağ asitleri, özellikle de EPA içeren Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Canine'in 21 gün gibi kısa bir sürede köpeğinizin daha rahat yürümesine, koşmasına ve sıçramasına yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır1.

j/d Canine

Prescription Diet™ j/d™ Canine Kuru ve Konserve

Doğru şekilde dengelenmiş sağlıklı besin maddeleri, EPA (özel bir omega-3 yağ) ve tüm omega 3 yağ asitlerini içeren Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Canine'in 21 gün gibi kısa bir sürede hareket kabiliyetini arttırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

j/d Canine Mini

Prescription Diet™ j/d™ Canine Reduced Calorie

Vücut ağırlığı artışının önlenmesine yardımcı olan orta düzeyde yağ ve enerji, yağların yakılmasına ve yağsız kas kütlesinin korunmasına yardımcı olan yüksek düzeyde L-Karnitin.

%100 garanti

Ve elbette ki, Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Canine, kalite, kıvam ve lezzet ya da paranızın geri ödenmesi için verdiğimiz %100 Memnuniyet Garantisi ile sunulmaktadır. Bu, köpeğiniz mamanın lezzetinden hoşlanmazsa, paranızı geri ödeyeceğimiz anlamına gelmektedir.

[ ↑ skip to content ↑ ]