[ ↓ skip to navigation ↓ ]

21 günlük deneme programi

21 günlük Hill's™ Prescription Diet j/d™ programi, 3 kolay adimi takiben, 21 gün gibi kisa bir sürede
farki görmenize yardimci olmak üzere tasarlanmistir.

Üç kolay adim

1. Adim

Skor karti üzerine tiklayin ve köpeginizdeki eklem sertligi sikayetinin derecesini degerlendirmek için 'j/d™ kullanmadan önce' bölümünü doldurun.Programa kaydinizi tamamlamak için, skor kartinizi göndermeyi unutmayin.

2. Adim

Köpeginizi, veteriner hekiminizin önerisine dayanarak Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ ile beslemeye baslayin ve kaydettigi gelismeyi basindan sonuna kadar izleyin. Iyi sonuçlari kesinlestirmek için, bu süre boyunca programa bagli kalmaya ve yalnizca j/d™ kullanmaya dikkat etmelisiniz.

3. Adim

21 gün uygulanan j/d™ beslenmesinden sonra, köpeginizin hareket yeteneginde anlamli bir farklilik görmelisiniz. Kontrol etmek için, skor kartinin 'j/d™ kullandiktan sonra' bölümünü doldurun. Veteriner kliniginizde ödemesi yapilabilen 10 £ tutarindaki ilk j/d™ indirim kuponunuzla birlikte bir bülten de alacaksiniz (10 £ tutarindaki ikinci indirim kuponunuz, 8 hafta daha geçtikten sonra elinize ulasacaktir).

Bu süre içinde eklemlerdeki sertligin tam olarak iyilesemeyecegini, basarili bir biçimde tedavi edilebilecegini unutmamali ve bu nedenle, yararinin uzun dönemde devam etmesi için evcil hayvaninizi j/d™ ile beslemeye devam etmelisiniz.

[ ↑ skip to content ↑ ]