[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Etkinliği Klinik Olarak Kanıtlanmıştır

Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar

Hill's™ Science Plan™'ın bileşimindeki üstün antioksidan formülü, sağlığın korunmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Antioksidan vitamin E ve C'nin serbest radikallerin (yaşlanma süreci ile bağlantılı) nötralize edilmesine yardımcı olduğu ve bağışıklık sistemini desteklediği, böylece evcil hayvanınızın savunmasını korumaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.


&100 Memnuniyet Garantisi

Evcil hayvanların Hill's™ Science Plan™'ın mükemmel lezzetini seveceğinden o kadar eminiz ki, %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Evcil hayvanınız bu lezzetten hoşlanmaz ya da memnun kalmazsa, ürünü aldığınız mağazaya iade etmeniz ya da Hill's ile iletişim kurmanız halinde, paranız geri ödenecektir.


Günlük maliyeti yalnızca xx £ olan eşsiz lezzetli mama*

Evcil hayvanınızı Hill's ürünleri gibi besin değeri yüksek ve sindirimi kolay bir mama ile beslediğinizde, onun doyması ve ihtiyacı olan besin maddelerini alması için fazladan mama tüketmesine gerek yoktur. Böylece siz de bir paket Hill's™ Science Plan™'nı düşündüğünüzden çok daha uzun süre kullanacak ve günlük beslenme maliyetinin çok ekonomik olduğunu göreceksiniz. Beslenme Kılavuzumuzu kullanarak kendiniz kontrol edebilirsiniz.
Örneğin, 3.5 kg'lık bir paket Science Plan™ Sterilised Cat mama, ortalama 4 kg'lık bir kediye 64 gün yetecek mama sağlayacaktır; ve bunun günlük maliyeti yalnızca bir bardak çay fiyatındadır.

 

 

 

*Vücut ağırlığı ortalama 4 kg olan bir kediye, 3.5 kg'lık paketten günde 55 g verilmesi önerilmektedir.

 

[ ↑ skip to content ↑ ]