Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's VET ESSENTIALS DENTAL HEALTH Mature Adult Medium & Large Breed Tavuklu Köpek Maması

BULUNAN BOYUTLAR
10kg

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Sadece veteriner hekiminiz kanalıyla temin edilebilen Hill's VET ESSENTIALS DENTAL HEALTH Mature Adult Medium & Large Breed tavuklu köpek maması, köpeğinizin diş ve diş eti sağlığını koruma etkisi klinik olarak kanıtlanmış benzersiz diş teknolojisi de dahil olmak üzere 5 temel sağlık faydasını içeren gelişmiş beslenme sağlar. Tek yönlü lif teknolojisine sahip daha büyük mama tanecikleri, dişlerin adeta diş fırçalar gibi temizlenmesine yardımcı olur.

 • Diş Sağlığı: Dişleri ve diş etlerini sağlıklı tutmak için plak ve tartar birikimini azaltma etkisi klinik olarak kanıtlanmış mama tanecik teknolojisi
 • Sindirim: Sağlıklı bir sindirim sistemini desteklemek için prebiyotikler de dahil olmak üzere ideal bir lif karışımı içerir
 • Kilo Yönetimi: Klinik olarak etkisi kanıtlanmış L-karnitin ve yüksek lif seviyeleri ile optimum vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur
 • Kemik ve Eklem: Aktif hareketlilik ve hareket kabiliyeti için sağlıklı eklemleri destekler
 • Bağışıklık: Doğal savunma mekanizmalarını destekleyen yüksek antioksidan seviyeleri

Ek bilgi

Sağlıklı seçimler hem siz hem de evcil hayvanınız için önemlidir. Hill's 75 yıldan uzun bir süredir evcil hayvanların en sağlıklı nasıl korunabilecekleri konusundaki bilgileri geliştiriyor.

Her bir Hill's VET ESSENTIALS evcil hayvan maması evcil hayvanınız için 5 temel sağlık faydası sağlamak için benzersiz bir şekilde formüle edilmiştir ve sadece veteriner hekiminizden temin edilebilir. Yüksek kaliteli beslenme, düzenli egzersiz ve veteriner kontrolleri ile birlikte, evcil hayvanınızın daha mutlu ve sağlıklı bir gelecek açısından potansiyelini en üst düzeye çıkarır.

Güvenebileceğiniz küresel malzemelerle Avrupa'da üretilmiştir.

Evcil hayvan mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamalıdır.

Barınaklarda yaşayan evcil hayvanların hayatında bir fark yaratabilirsiniz. Satın aldığınız her Hill's VET ESSENTIALS mamasıyla her gün yani yılın 365 günü 100.000'den fazla evsiz hayvanı beslemeye yardımcı oluyorsunuz. Daha fazlasını hillsfoodshelterlove.com adresinden öğrenebilirsiniz.

%100 Memnuniyet Garantisi Evcil hayvanınızın Hill's VET ESSENTIALS mamalarına bayılacağına eminiz. Ürünlerimizden o kadar eminiz ki %100 para iade garantisi veriyoruz.*

TEMEL ÖZELLİKLER   TEMEL FAYDALAR
Protein; Kalsiyum; Fosfor; Sodyum Kontrollü Enerji ve aktivite seviyesini desteklemeye yardımcı olmak için sinerjik bir karışım sağlar
Enerji yoğunluğu; Yağ Kontrollü Kilo alımını engellemeye yardımcı olur.
Lif teknolojisi Matris fiber hizalaması ile klinik olarak etkisi kanıtlanmış dental teknoloji Lifler diş yüzeyini siler, dişleri ve diş etlerini sağlıklı tutmak için plak ve tartarı azaltır.
Mama taneciği boyutu Daha büyük Diş sağlığını iyileştirirken, orta ve büyük cins köpekler için uygun bir mama tanecik boyutu sağlar.
Lif Artırılmış Tokluğun korunmasına yardımcı olan ekstra hacim sağlar. Düzenli bağırsak hareketlerini destekler.
Prebiyotik lifler Eklenmiştir Gastrointestinal sağlığı iyileştirmek için.
L-karnitin Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış seviyelerde takviye edilmiştir Enerji ve aktivite sevitesini desteklemeye yardımcı sinerjik etkili malzemelerin bir karışımını içerir
Glükozamin&Kondroitin sülfat Zenginleştirilmiştir Aktif hareketlilik ve hareket kolaylığı için eklem sağlığını destekler.
Omega-6 yağ asitleri Yüksek Sağlıklı deri ve parlak tüyleri destekler.

Hill's evcil hayvan mamaları, köpeğinizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için, köpeğinizin bayılacağı lezzetler içeren çeşitli kuru ve ıslak mama formlarında sunulmaktadır.

Kullanımının Önerildiği Durumlar

 • 7 yaşından itibaren orta cins yaşlı köpekler ve 6 yaşından itibaren büyük cins yaşlı köpekler.

Kullanımının Önerilmediği Durumlar

Yavru, hamile veya emziren köpekler.

Hamilelik veya emzirme döneminde köpeklerin maması (VET ESSENTIALS GROWTH Large Breed Puppy mama yerine) Hill's VET ESSENTIALS GROWTH Puppy kuru mamayla değiştirilmelidir.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

11 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Mısır, tavuk (% 9) ve hindi unu (toplam kümes hayvanları % 14), selüloz, bezelye kepeği unu, buğday, kurutulmuş pancar küspesi, dijest, hayvansal yağ, keten tohumu, bitkisel yağ, mineraller, domuz kıkırdağı (kondroitin sülfat kaynağı) ), kabuklu deniz hayvanı kabuğu hidrolizatı (glukozamin kaynağı).

Günlük besleme rehberi

Vücut ağırlığı (kg) Kuru gram
10 180
20 300
30 405
40 505
50 595
60 680
70 765
80 + 10 per kg

FAYDALI BİLGİLER

 • Mama miktarlarını ayarlarken ideal kiloyu korumayı göz önünde bulundurun. Emin değilseniz veterinerinize sorun.
 • Bu mama yeni mi? 7 günlük bir süre boyunca eski mama miktarını bir karışım içerisinde kademeli olarak azaltıp yeni mamayı kademeli olarak artırın.
 • Temiz ve taze suyu daima hazır bulundurun!
 • Evcil hayvanların beslenme ihtiyaçları yaşlandıkça değişebilir. Her muayenede veterinerinize sorun.
 • Boğulmayı önlemek için, mama paketini evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

3095 kcal/kg (310 kcal/100g)

Besin Kuru Madde1
%
Protein 18.2
Yağ 10.9
Karbonhidrat / NFE 51.6
Ham Selüloz 14.4
Kül 5.0
Kalsiyum 0.78
Fosfor 0.56
Potasyum 0.78
Sodyum 0.23
Magnezyum 0.120
A Vitamini 10345 IU/kg
C Vitamini 101 ppm
D Vitamini 849 IU/kg
E Vitamini 383 IU/kg
Toplam Omega-3 YA 0.55
Toplam Omega-6 YA 2.82
Beta-Karoten 2.73 ppm

VetEssentials

Köpeğiniz veya kediniz için doğru besleyici mamayı bulun ve ona sağlıklı bir gelecek sunun.

Daha fazlası için