10-week turnaround logo

Evcil Hayvanınızın sadece 10 hafta içinde kilo verebileceğini söylesek?

Evcil hayvanınızın kilo verme süreci düşündüğünüzden çok daha kolay olabilir. Science Plan Perfect Weight sayesinde rejim ve açlık olmadan gözle görünür sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kullanan evcil hayvanların %70’i hedef kilolarına 10 haftada ulaşmayı başarıyor.

Daha büyük bir kanvasa ihtiyacınız olacak

Birçok evcil hayvan sahibi, evcil hayvanlarının fazla kilolu olduğunu fark etmiyor. Kendiniz bakın.

Gerçek bir mücadele

Bu iri hayvanların o cüsseleriyle her gün nasıl savaştıklarını izleyin.

10 Haftalık Dönüşümlü Takvim

Evcil hayvanınızı takip etmek ve başarısını teşvik etmek için bu kullanışlı takvimden faydalanın. Şimdi İndir

 

Fitness Eğlencesi: Egzersiz İpuçları

Evcil hayvanınızın aktif, sağlıklı ve mutlu yaşamasına yardımcı olun. İlham Alın

Fazla kilosu olan Evcil
Hayvanınızı Önemsiyoruz

MAKALELER VE ARAÇLAR

Evcil Hayvan Bakım Merkezi

 • Vitaminler

  Dogs running Vitaminler, yağda ya da suda çözünmelerine bağlı olarak iki ana gruba ayrılabilmektedir. Buna ek olarak, vitaminlere benzeyen, ancak bu kategorilere tam olarak uygun olmayan bir grup vitamin benzeri madde de vardır.
 • Antioksidanlar niçin önemlidir

  Dogs running Vücudun normal antioksidan savunmaları bir miktar koruma sağlamakla birlikte, beslenmeye antioksidanların ilave edilmesi, doğal savunma mekanizmalarını destekleyen ilave bir 'aktif kalkan' sağlamaktadır.
 • Proteinler

  Dogs running Proteinler, tüm hücre duvarlarında yapısal bir rol oynamaları nedeniyle, sıklıkla hücrelerin 'omurgası' olarak tanımlanmaktadır. Proteinler tüm dokuların gelişmesi, yenilenmesi ve onarımı için gereklidir.
 • Mineraller

  Dogs running On sekizden fazla mineral elementin memeliler için zorunlu olduğu düşünülmektedir. Tanımı gereği, hayvan beslenmesinde makrominerallerin büyük miktarda ve mikromineraller ya da iz elementlerin ise çok daha küçük miktarlarda bulunması gereklidir.
 • Kedinize iyi bakın | Hill's Pet

  Bazen küçük bir ödül herkesi mutlu eder - özellikle de, Noel'in geldiği bu günlerde. Ancak yediklerinizden kedinize de bir parça vermek cazip gelse de, Noel'de popüler olan pek çok ev yemeği, aslında onun sağlığı için tehlikeli olabilmektedir.
 • Mama Saklama Önerileri

  Kedi ve köpek mamalarınızı sakladığınız yer, açıldıktan sonraki kalite ve tazeliği korumak açısından büyük fark yaratabilir. Hill's tarafından üretilmiş tüm kuru ve ıslak kedi - köpek mamalarının saklanmasıyla ilgili sorular ve öneriler şunlardır.