Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's PRESCRIPTION DIET

a/d Köpek/Kedi Konserve

BULUNAN BOYUTLAR
156g

Ameliyat, hastalık veya yaralanma sonrası iyileşme sürecindeki evcil hayvanlar için mama yemeyi teşvik eden beslenme desteği

İHTİYAÇ / TERCİH

Restoratif bakım

LEZZET

Original

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Kediler ve köpekler ameliyat, hastalık veya yaralanmadan sonra iyileşme sürecinde önemli metabolik değişikliklere uğrayabilir. Bu stresli koşullar altındayken, evcil hayvanınızın güçlü doğal savunmasını sürdürmesi gerekir, bu da evcil hayvanınızın bu zorlu durumlardan toprlanmasına yardımcı olmak için doğru mama kullanmayı daha da önemli hale getirir. Hill's beslenme uzmanları ve veteriner hekimleri, evcil hayvanınıza elinizden gelenin en iyisini verdiğinizden emin olabilmeniz için ameliyat, hastalık veya yaralanma sonrası iyileşme sürecindeki köpekler ve kediler için özel olarak formüle edilmiş ve klinik olarak etkisi kanıtlanmış bir beslenme olan Prescription Diet a/d mamayı geliştirdi.

Nasıl çalışır?

İyileşmeyi desteklemek için yüksek düzeyde sindirilebilir protein ve yağ Pürüzsüz, yumuşak, nemli ve benzersiz kıvamı, karıştırma ve birden fazla besleme seçeneği sağlamak için mamayı daha sıvı bir forma kavuşturur Bağışıklık fonksiyonunu ve iyileşmeyi desteklediği klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar

Nasıl yardımcı olur?

İyileşme döneminde ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamak için enerji yüklü ve kalori bakımından zengin Yemek yemeyi teşvik eden olağanüstü tat Elle, mama kabıyla, kaşıkla, şırıngayla veya tüple beslemede maksimum esneklik sunar ve kritik derecede hasta evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu temel besinleri sağlar Bağışıklık sistemini güçlendirir ve evcil hayvanınızın doğal iyileşme yeteneğini destekler

Ek bilgi

Hill's Prescription Diet a/d yalnızca aralıklı verilmek veya ek beslenme olarak tasarlanmıştır. Uzun süreli verilmesi önerilmez (6 aydan uzun süre). Prescription Diet mamalarımızın evcil hayvanlarınızın mutlu ve aktif bir yaşam sürmeye devam etmesine nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen veteriner hekiminize danışın.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Et ve hayvansal türevler, tahıllar, sıvı ve katı yağlar, mineraller, çeşitli şekerler, yumurta ve yumurta türevleri. Sindirilebilirliği yüksek malzemeler: Hindi karaciğeri, domuz karaciğeri, tavuk, mısır, balık yağı.

Yoğun bakım — kafes istirahati

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - 5.5 oz (156 g) Konserveler
2 2/3
3 1
4 1
5 1 1/3
6 1 1/2
7+ 20 g / kg

Yoğun bakım — kafes istirahati

Köpeğin ağırlığı -kgs Günlük miktar - 5.5 oz (156 g) Konserveler
1 1/3
2 2/3
4 1
5 1 1/3
10 2 1/4
20 3 2/3
30 5
40 6 1/4
50 7 1/3
60+ 20 g / kg

PRESCRIPTION DIET a / d Köpek / Kedi maması köpekler ve kediler için eksiksiz bir diyet mamasıdır. Bu PRESCRIPTION DIET maması, beslenme geri kazanımı ve kedi hepatik lipidozu durumunda geliştirilmiştir. Bu mama, yüksek enerji yoğunluğuna, yüksek konsantrasyonda temel besin maddelerine ve çok yüksek sindirilebilirliğe sahip bileşenlere sahiptir.

Veteriner hekiminizden evcil hayvanınız için özel beslenme talimatları isteyin. Bu sadece bir kılavuz niteliğindedir. Gram, en doğru ölçüm şeklidir. En iyi sonuçlar için: – Bu yeni mamaya 7 gün veya daha uzun sürede kademeli olarak geçiş yapın. – Yalnızca önerilen Prescription Diet kuru ve Yaş Mamalarla besleyin. – Temiz ve taze suyu daima hazır bulundurun. – Veteriner hekiminizin evcil hayvanınızın durumunu takip etmesini sağlayın. – Mama ambalajını evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın, küçük parçalar boğulma tehlikesine neden olabilir.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1175 kcal/kg

Besin As Fed2
%
Nem 76 %
Protein
Yağ 7.9 %
Karbonhidrat / NFE 3.2 %
Ham Selüloz 0 %
Kül 2.4 %
Diyetteki Toplam Lif 0.2 %
Kalsiyum 0.3 %
Fosfor 0.28 %
Potasyum 0.28 %
Sodyum 0.21 %
Magnezyum 0.025 %
Demir 86 ppm
Bakır 5.4 ppm
Çinko 52 ppm
Arjinin 0.64 %
Toplam BCAA 1.77 %
Glutamin + Glutamat 1.34 %
Taurin 0.16 %
A Vitamini 47277 IU/kg
D Vitamini 369 IU/kg
E Vitamini 184 IU/kg
Tiyamin 30 ppm
Riboflavin (B2) 4.9 ppm
Niyasin 33 ppm
Pantotenik Asit 10.6 ppm
Folik Asit 1.05 ppm
DHA 0.187 %
EPA 0.195 %
Toplam Omega-3 YA 0.58 %
Toplam Omega-6 YA 1.61 %
Beta-Karoten 1.28 ppm
Karnitin 20 ppm

Prescription Diet

Evcil hayvanların yaşamlarını değiştirecek, evcil hayvan sahipleri ve onların bakımını üstlenen veterinerleri rahatlatacak çığır açıcı beslenme.

Daha Fazlasını Öğrenin