BİLİMSEL TEMELE DAYANAN
BESLENME

Hill’s Brand Horizon

Evcil hayvanınızın hak ettiği kaliteli beslenmeyi sağlamak için çeşitli bilimsel çalışmalara öncülük ediyoruz

Evcil hayvanınıza mümkün olan en iyi bakımı sağlamanın en iyi yolunun bilim olduğuna inanıyoruz. Trendler gelir ve geçer, ancak bilimin öncülük ettiği bizim değişmez beslenme felsefemiz, evcil hayvanınızın mümkün olan en iyi yaşama sahip olmasına olanak sağlayan mamalar üretmemizi sağlar.

Belirleyici faktör, evcil hayvanların ihtiyaçları

Gerçek inovasyon şablon kullanmaz; bu nedenle Hill's, evcil hayvanınızın mümkün olan en uzun ve en mutlu yaşamı sürmesi için neye ihtiyacı olduğunu anlayabilmek amacıyla 220'den fazla veteriner hekim, beslenme uzmanı ve gıda bilimcisi istihdam etmektedir. Yeni keşiflere giden yolun düz bir çizgi olmadığını biliyoruz, bu yüzden öncelikle daima "peki böyle yaparsak ne olur?" sorusunu soruyor ve ardından güvenilebilir sonuçlar sağlayan klinik çalışmalar yürütüyoruz. Yeni modeller ve keşifler ortaya çıktıkça, yeni atılımlar başlar.

bilim liderliğindeki malzemeler simgesi

Bilimsel temele dayanan malzemeler

Büyük çaplı beslenme sonuçları küçük düzeyde başlar. Sağlıklı sindirim, güçlü kemikler ve parlak tüyler, özenle seçilmiş malzemelerin ve besin maddesi kombinasyonlarının bir sonucudur.

vurgulanan malzemelerle ıslak yiyecek kasesi

İçindekileri gösteren resim sadece örnek verme amaçlıdır.

İçindekiler ürüne göre değişir.

Malzeme seçimi, evcil hayvanlar ve onların özel beslenme ihtiyaçlarının tam olarak anlaşılmasıyla başlar. Farklı yaş, ırk boyutu ve ihtiyaçlara sahip evcil hayvanlar için sadece en lezzetli olan malzemeleri değil, aynı zamanda en besleyici kombinasyonları seçiyoruz.

Her mama (küresel Evcil Hayvan Besleme Merkezimiz olan Pet Nutrition Centre’daki kedi ve köpek dostlarımız tarafından kanıtlandığı gibi) tamamen karşı konulamaz bir lezzete sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

tahmine dayalı biyoloji simgesi

Çığır açan bilimsel yaklaşım, çığır açan bir beslenme yaratır

İster bir evcil hayvanın yağ depolaması yerine yağ yakmasına yardımcı olun, ister yaşlı evcil hayvanların yeniden genç hissetmesine. Diğer evcil hayvan mama markalarıyla aramızdaki farkı oluşturan şey mamalarımızı oluşturmamıza sağlayan tutarlı bilimsel yaklaşımımız.

Öngörücü biyoloji konusunda lider

Bilim, sağlık söz konusu olduğunda evcil hayvanınızın biyolojisinin önemli olduğunu söylüyor. Buna, beslenmenin bir evcil hayvanın daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmak için gen ifadesini nasıl etkileyebileceği üzerine devam eden araştırmalarımız örnek olarak verilebilir.

Kilo

Evcil hayvanların, yağları doğal ve daha verimli bir şekilde yakmasına yardımcı olan malzemeleri belirleyebilmek adına, aşırı kilolu ve sağlıklı evcil hayvanlar üzerine kapsamlı araştırmalar yaptık. Bizim mamamızla beslenen evcil hayvanların %70'inden fazlası 10 hafta içinde zayıfladılar.          

Yaşlanma

Genç evcil hayvanların gen ifadesini, daha yaşlı evcil hayvanlarınkiyle karşılaştırdığımızda, biyolojilerinin zaman içinde nasıl değiştiğini daha iyi anlıyoruz. Bu araştırma, yaşlı köpeklerin biyolojisine göre uyarlanmış, günlük zindeliklerini ve hareket etme yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olan beslenmeyi oluşturmamıza olanak tanımaktadır.

 evcil hayvan mikrobiyomu simgesi

Evcil hayvanınızın sağlığını tüm detaylarıyla anlama

Prebiyotik lifler, bağırsak bakterilerini besler ve evcil hayvanınızın sindirim sistemi sağlığını ve genel sağlığını olumlu yönde etkiler. Hill's, yıllarca süren araştırmalardan sonra bağırsak mikrobiyomunun yalnızca evcil hayvanınızın sindirim sistemi sağlığını değil, genel sağlığını da etkilediğini belirledi.

Hill’s, mikrobiyom sağlığını sindirim sistemi sağlığının ön koşulu olarak ele alıyor ve evcil hayvanların kendi benzersiz bağırsak mikrobiyomunda bir denge oluşmasını sağlayarak doğal ve düzenli dışkılamayı teşvik etmek için çalışıyor.

ActivBiome+

Hill’s ActivBiome+ Teknolojisi içerdiği özel bir prebiyotik karışımı ile hızlı bir şekilde evcil hayvanınızın bağırsak mikrobiyomunu besleyerek mümkün olan en iyi sindirim sistemi sağlığını ve genel sağlığı sağlamak amacıyla formüle edilmiştir.

bilim liderliğindeki malzemeler simgesi

Uzmanların güvendiği beslenme

Evcil hayvanınız söz konusu olduğunda, en iyi bilgiyi ve bakımı veteriner hekiminizden alabilirsiniz. Evcil hayvan maması formüllerimizi korumamıza ve geliştirmemize yardımcı olan şey, onların tarafsız geri bildirimleridir ve bu nedenle çok sayıda veteriner hekim Hill's ürünlerini tavsiye etmekte ve kendi evcil hayvanlarını Hill's ürünleriyle beslemektedir.

kediyle oynayan kız fotoğrafı

Gelecek nesiller için bir adım önde

1907'den beri evcil hayvan maması üreten bir firma olarak, uzun vadeli sürdürülebilirlik için planlamanın önemini biliyoruz.

evcil hayvan beslenme merkezi çalışanı kedi sevişme resmi

Lezzet görünüm ile başlar

Bilimsel temele dayanan yaklaşımımız, evcil hayvanınızın yemek zamanını iple çekilen ve karşı konulmaz tatlar içeren bir şölen haline getirir.

steril bir ortamda kaliteyi sağlayan bilim adamının fotoğrafı

Güvenebileceğiniz bir ürün

Evcil hayvanınızın mamasının beslenme, güvenlik ve lezzet açısından en yüksek kriterleri karşılamasını nasıl sağladığımızı öğrenin.