Beslenme Felsefemiz

SAĞLIKLI BESLENMEYE GÜÇLÜ BİR BAĞLILIK

Çok sayıda kapsamlı kanıta dayalı klinik beslenme araştırmasıyla desteklenen Hill’s, hayvanların kendine özel ve geniş yelpazeye yayılmış ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilen en yüksek kaliteli evcil hayvan ürünlerini sunmaktadır.

Some of the high quality ingredients used in Hill's pet foods.

DENGELENMİŞ BESLENME

Doğru beslenmenin evcil hayvanların uzun ve sağlıklı yaşamaları için önemli olduğuna inanıyoruz. Hill's Pet Nutrition Center tarafından yürütülen araştırmalarımız, Hill's'in evcil hayvanların besinsel ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılayarak, küresel lider bir mama markası olmasına yardımcı olacak şekilde, hem sağlıklı hem hasta evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen dengelenmiş doğru formülleri geliştirme fırsatı sağlar..

Daha Fazla Oku

 

ARAŞTIRMA VE İNOVASYON

 

Hill’s dahilinde çalışan 220'yi aşkın veteriner hekim, gıda uzmanı, teknisyen ve beslenme araştırmacısı, evcil hayvanların sağlıklı veya hasta olduğunda gereksinim duyacakları ihtiyaçlarını karşılamak için Science Plan™ ve Prescription Diet™ marka mamaları geliştirmektedir.

 

Daha Fazla Oku

PET NUTRITION CENTER

180 dönüm üzerine kurulu Pet Nutrition Center, tek sorumluluğu onlara verilen evcil hayvan mamalarını yemek olan yaklaşık 450 köpek ve 450 kedinin bakımını üstlendiğimiz kurumdur.

Pet Nutrition Center dahilinde yaptığımız her şey, ürünlerimizin her birinde doğru besin seviyeleri bulunduğundan emin olma amacına dönüktür.

Daha Fazla Oku

A dog enjoys a bowl of Hill's dog food.

BİZİMLE FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIN!

İnovasyon ve ürünlerimizi sürekli iyileştirmek, değerlerimizin başında geliyor. Siz nihai tüketicilerin özel bir bakış açısı olduğunu düşünüyoruz, farklı fikirlerinizle ve önerilerinizle beraber daha iyi ürünler geliştirmeye devam edebiliriz!

Fikrini paylaş