Kalite & Güvenlik

HILL’S STANDARTLARINA GÜVENİN

Kalite ve güvenliğe duyulan sabit bir bağlılık.

Hill's mamalarda ,bir çok faydalı tahıl kullanılmakta.

1ÜRÜN GELİŞTİRME

Hill's dahilinde 220'den fazla veteriner hekim, gıda ve beslenme uzmanı, teknisyeni ve araştırmacısı Hill's evcil hayvan mamalarını, evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla geliştirirler.

PRODUCT DEVELOPMENT
PRODUCT DEVELOPMENT
Hill's mamalarda  somon gibi yüksek kaliteli içerikler kullanılmakta.

2İÇERİK MADDESİ TEMİNİ

Sadece tesisleri sıkı kalite standartlarına uygun olan ve Hill's tarafından onaylanan tedarikçilerden gelen malzemeleri kabul ediyoruz.

Her bir malzeme kendi güvenliğini sağlamak için incelenmekle kalmaz, aynı zamanda evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu sıkı, hassas formülasyona sahip olmasını sağlamak için her bir ürünün temel besin öğeleri analizden geçer.

Her yeni üretilen mamada özel güvenlik kontrolleri yapılmakta.

3ÜRÜNLERİN ÜRETİM SÜRECİ

Evcil hayvanlarınızın hak ettiği yüksek standartları karşılayabilmemiz için, tüm üretim tesislerimizde yıllık kalite sistem denetimleri gerçekleştirilmektedir.

Geçerli Good Manufacturing Practices (cGMP) ve yüksek Hill's kalite standartlarına uyulması bizler için önemlidir. Böylece evcil hayvanınızın maması temiz ve hijyenik koşullar altında üretilir.

 

4ÜRETİMİ TAMAMLANMIŞ ÜRÜN

Evcil hayvanlarınızın yediği mamanın güvenliğinden emin olmak için tüm Hill’s evcil hayvan mamalarında her gün nihai güvenlik kontrolleri gerçekleştirilir.

Buna ek olarak, evcil hayvanlarınıza her pakette, aynı ürünü sağlamak için tüm üretimi tamamlanmış ürünler, fiziksel olarak incelenir ve temel besin maddeleri açısından teste tabi tutulur.