BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

EVCİL HAYVANINIZ BENZERSİZ BİR BAĞIRSAK EKOSİSTEMİNE SAHİPTİR

Evcil hayvanınızın bağırsak mikrobiyomu yalnızca sindirim sistemi sağlığını değil, genel vücut fonksiyonlarının dengelenmesinde de önemli bir rol oynar.

MİKROBİYOM, BAKTERİ VE DESTEKLENMESİ GEREKEN DİĞER MİKROORGANİZMALARLA BİRLİKTE OLUŞAN GÖRÜNMEZ BİR AĞDIR

Tıpkı insanlarda olduğu gibi, bu mikroorganizma ağı evcil hayvanınızın sindirim sistemi sağlığını, bağışıklık sistemi sağlığını, organ fonksiyonunu ve daha fazlasını etkiler. Bu nedenle, bu organizmalar doğru bir şekilde beslenmelidir.

ÇÜNKÜ...

EVCİL HAYVANINIZ SAĞLIKLI DIŞKILAMA VE DAHA FAZLASINDAN YARARLANABİLİR

Doğru prebiyotikler genel sağlığı da olumlu yönde etkilemektedirler. Tıpkı bahçenizdeki bitkilerin gelişebilmeleri için onları beslediğiniz gibi sindirim sistemi bakterilerini de beslediğinizden emin olmalısınız. Prebiyotikler de, bağırsak bakterilerini besleyen ve güçlendiren gübreler gibidir ve evcil hayvanınızın genel sağlığını ve refahını olumlu yönde etkilerler.

Hill's bünyesinde çalışan uzmanlar yaptıkları kapsamlı araştırmalar yoluyla istenen bakterilerin aktivitesini herhangi bir yeni bakteri eklemeden artırmanın, sindirim sistemi sağlığı üzerine önemli faydalar sağlayabileceğini ortaya koydular.

Mikrobiyomun yardımcı olabileceği alanlar

sindirim simgesi

Sindirim

dışkı kalitesi simgesi

Dışkı Kalitesi

bağışıklık sağlığı simgesi

Bağışıklık Sistemi Sağlığı

enerji simgesi

Enerji

genel organ işlevi simgesi

Genel Organ Fonksiyonu

HILL'S, PREBİYOTİK MİKROBİYOM BESLENMESİNDE SEKTÖR LİDERİDİR

Hill’s bünyesinde çalışan veteriner hekimler ve beslenme uzmanları, mikrobiyom sağlığı konusunda on yıldan fazla bir süredir yapılan araştırmalarla, mikrobiyom sağlığını sindirim bakımının ön saflarına yerleştiren özel beslenmeyi formüle etti.

activbiome+ teknoloji rozeti

BÖYLECE...

ACTIVBIOME+ TEKNOLOJİSİ İLE BİR ADIM ÖNDE OLMAYI SAĞLAYAN BESLENMEYİ FORMÜLE ETTİK

ActivBiome+ Teknolojisi, evcil hayvanınızın sindirim sağlığına bakış açınızı değiştiren devrim niteliğinde bir prebiyotik karışımdır ve şimdi pek çok Hill's ürününe dahil edilmiştir.

ActivBiome+ ürün portföyümüzü keşfedin