DEĞERLERİ OLAN
BİR FİRMAYIZ

İster evcil hayvanlar, ister onların ebeveynleri, ister birlikte paylaştığımız bu gezegen olsun, Hill's, yaşamları dönüştürmek için bilimi kullanma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Şirketimiz büyüdükçe, sürdürülebilirlik ve yaptığımız her şeydeki, olumlu bir etki yaratma taahhüdümüz de büyüdü.

hayvan refahı simgesi

Hayvan sağlığı konusunda tutkulu

12 milyondan fazla barınak hayvanının, sonsuza kadar yuva bulmasına yardım ettik

sıfır atık simgesi

Sıfır atık taahhüdü

Hill's'e ait 6 üretim tesisinin tamamı, sıfır atık için Toplam Kaynak Kullanımı ve Verimliliği (TRUE®) programı kapsamında sertifikalandırılmıştır.

malzemeler simgesi

Malzemelerimiz

Biyoloji temelli beslenmemizde özenle seçilmiş, yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

geri dönüşüm simgesi

Daha da sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yapmak

Hill's'in global ambalajının %70'i (ağırlık) 2019 yılına kadar geri dönüştürülebilir ambalajlardı.

#guiding-philosophies (anchor only visible for authoring)

Hill's 3 Yol Gösterici Felsefeyi Kullanıyor

IGelecek nesil evcil hayvanlar için daha iyi bir dünya yaratma çabalarımızda, üç farklı ilkeye dayalı kararlar alıyoruz:

#science-led-nutrition (anchor only visible for authoring)

1

BİLİMSEL BESLENME

Evcil hayvanınıza mümkün olan en iyi bakımı sağlamak adına en iyi yolun, bilim olduğuna inanıyoruz. Doktor beslenme uzmanlarımız ve veteriner hekimlerimiz, bir köpeğin veya kedinin hayatını, daha iyi ve sağlıklı hale getirebilecek, yeni buluşlar ararlar.

köpeği sevişen çocuğun görüntüsü

Hill's'in Beslenme Felsefesi

Trendler gelir ve geçer ancak evcil hayvanların mutlu ve sağlıklı yaşamlar sürmesine yardımcı olacak maları yaratmada, her zaman bilimin yol göstericiliğine inanıyoruz.

YAKLAŞIMIMIZ

Hill'in evcil hayvan beslenme merkezinden kedi sevişen kadının görüntüsü

Hill's Evcil Hayvan Beslenme Merkezi

Yenilikçi evcil hayvan maması, evcil hayvanların neyi sevdiğini anlamayı gerektirir. Bundan dolayı, 900'den fazla köpek ve kedi, nihai ürünlerimizin dünyanın her yerindeki evcil hayvanlar tarafından beğenilmesini yardımcı oluyor.

PNC HAKKINDA

Ürünü mikroskopta inceleyen bilim adamının görüntüsü

Yüksek Kalite Standartları

Yalnızca, sıkı kalite standartlarımızı karşılayan tedarikçilerden gelen malzemeleri kabul ediyoruz. Güvenliğini sağlamak için her bir içeriği ve evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu tam beslenme formülasyonunu almasını sağlamak için her bir bileşen profilini, tek tek inceliyoruz.

Her Hill's ürünü, evcil hayvanınızın mama güvenliğini sağlamak adına, son bir kez güvenlik kontrolünden geçer. Tüm bitmiş ürünler, evcil hayvanınızın sorunsuz, tam bir mama paketine ulaşabilmesi için fiziksel olarak denetlenir ve temel besin içerikleri test edilir.

KALITEMIZ HAKKINDA

#pets-bring-people-together (anchor only visible for authoring)

2

EVCİL HAYVANLAR VE İNSANLARI BİR ARAYA GETİRİR

Evcil hayvanlar, bizi birer bireye ve topluluğa dönüştürmenin bir yoluna sahiptir. Evcil hayvanlara olan sevgimizin, bizi bir araya getirdiği çeşitliliğe sahip bir iş gücünü benimsiyoruz.

Hill's Mama, Barınma ve Sevgi Programı

İhtiyacı olan, her bir evcil hayvan için iyi bir mamanın yapabilecekleri inanılmazdır. Hill's Mama, Barınma ve Sevgi Programı, 255 milyon Euro'dan fazla mama bağışladı ve 12 milyondan fazla barınak hayvanının, sonsuza kadar yaşayabileceği yuvalar bulmasına yardımcı oldu.

  • Hedefi̇mi̇z: 15 mi̇lyon sahi̇plendi̇ri̇lmi̇ş hayvan

AĞ HAKKINDA

Afet Yardımı

The Hill's Afet Yardım Ağı, Avustralya'dan ABD'ye, ihtiyaç sahibi evcil hayvanlara ve barınaklara beslenme desteği sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki barınaklarla ortaklık kurdu.

  • 100'den fazla küresel doğal afete müdahale ettik
  • 180.000 kg'dan fazla mama bağışladı.

DAHA FAZLA BILGI EDIN

el simgesi

Gönüllülük

Hills çalışanları, 2019'da, dünya genelinde 4600 saatten fazla gönüllü olarak çalıştı ve bu 2 yılı aşkın tam çalışma süresine eşdeğerdir.

Vizyonumuzu Paylaşanlarla Ortaklık

En iyi işler asla tek başına yapılmaz, bu nedenle, benzer sürdürülebilirlik değerlerini paylaşan kuruluşlarla çalışıyoruz.

Ellen McArthur
BM Küresel İlkeler Sözleşmesi
DOĞRU
Sedex Üyeleri
Sürdürülebilir Ambalaj koalisyonu
Evcil Hayvan Gıda Enstitüsü
Avrupa Ambalaj ve Çevre Örgütü

#next-generation (anchor only visible for authoring)

3

GELECEK NESİLLER İÇİN GEZEGENİMİZİ KORUMAK

Kararlarımızın sadece bugün için değil, sonraki her gün için de küresel bir etkisinin olduğunun farkındayız. İş uygulamalarımızı, gezegenimizi ve doğal kaynaklarımızın önemini gündemde tutmak için geliştirmeye devam ediyoruz.

üzerinde sürdürülebilir kaynak bulma simgesi olan alanın görüntüsü

Sürdürülebilir Kaynak Kullanımı

Amacımız mümkün olan her adımda sosyal, çevresel ve etik uygulamaları entegre etmektir. Tedarikçilerimizden üretim tesislerimize kadar sürekli olarak verimliliği artırmaya çalışıyoruz.

genç çocuk ve köpek geri dönüştürülebilir tepenin kutusuna bakıyor

Minimum Etki ile İmalat

Mümkün olan en yüksek enerji ve su verimliliğinde, kaliteli evcil hayvan maması üretmek ve çöplüklere veya okyanuslara ulaşan atıkları en aza indirmek için çalışıyoruz.

geri dönüşüme hazır kuru evcil hayvan maması ambalajı

Geri Dönüşüme Hazır Kuru Evcil Hayvan Maması Ambalajı

Bu çığır açan malzeme, geri dönüşüme hazır evcil hayvan maması poşetlerine doğru bir yol başlatmak için paket tedarikçilerimizle birlikte geliştirildi.

Geri Dönüşüm Hedeflerimiz

Responsibly Made*

Tesislerimiz, enerji/su verimliliğini arttırıyor ve etik çalışma uygulamalarına sadık kalıyor.

Hill's Misyonu Hakkında

*Our Responsibly Made claim applies to all Colgate-Palmolive owned and operated facilities. Aspects related to Sustainable & Safe Ingredients, Responsible Sourcing, Sustainable Packaging and more can be found on our sustainability website. “LEED” and related logos are trademarks owned by the U.S. Green Building Council and are used with permission.