Aksiliklerle ve ardından tekrar
toparlanma süreçleriyle tanışın.
BUNU, BİLİM BAŞARDI.

Veteriner hekimlerin tedavilerine yardımcı olan klinik beslenme

Sağlık sorunları yaşayan evcil hayvanlar, besinlerin desteğine her zaman olduğundan daha fazla ihtiyaç duyar; veteriner hekimler, bu nedenle özel ve klinik bir bakım sağlamak için Hill’s Prescription Diet ürünlerini tavsiye ediyor.

Evcil hayvan bakımı için klinik olarak test edilmiş, diyetetik beslenme sunuyoruz

urinary health simgesi
ÜRİNER BAKIM
kidney support simgesi
BÖBREK BAKIMI
skin & coat health simgesi
DERİ BAKIMI
weight management simgesi
KİLO YÖNETİMİ
digestive care simgesi
SİNDİRİM BAKIMI

Bunlar, bir veteriner hekimin, Prescription Diet ürünlerini önermesine neden olabilecek sağlık sorunlarından yalnızca birkaç tanesidir. Köpek ve kedi mamalarının tam listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Evcil hayvanlara mümkün olan en iyi hayatı vermek

Prescription Diet mamaları, çeşitli sağlık sorunları için klinik beslenme sunar, böylece siz de evcil hayvanınızın, bilimsel şekilde desteklenen birinci sınıf bir beslenme aldığından emin olabilirsiniz.

Eğer evcil hayvanınızın belirli bir sağlık sorunu varsa veya ek desteğe ihtiyacı olduğunu hissediyorsanız, veteriner hekiminizden bir randevu alın ve Prescription Diet'ın nasıl yardım edebileceğini sorun.

Hill's logosu

VETERİNER HEKİMLERİN ÖNERİSİ

Hill's, son teknoloji mama bilimi ve araştırmasında lider olarak veteriner hekimler tarafından önerilen bir marka olmaktan gurur duyar.

Memnuniyet garantisi logosu

%100 Memnuniyet Garantisi

Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanılmamış kısmı tam geri ödeme veya değiştirme yapılması için satın aldığınız yere iade edin. Buradan daha fazla bilgi edinin.

Size yakın bir veteriner hekim bulun

Prescription Diet mamaları, veteriner hekim tarafından tavsiye edilmelidir. Başlamak için veteriner hekiminizin evcil hayvanınızın sağlığını ve beslenme ihtiyaçlarını değerlendirmesini isteyin.