Köpeğiniz İçin En İyi Mamayı Seçmek

Hill's, en zor beğenen köpeklerin bile seveceği yüksek kaliteli, dengeli beslenme konusunda iddialıdır. Sunduğumuz köpek maması çeşitleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve hangisinin tüylü arkadaşınız için en ideal olduğunu öğrenin.

Köpekler için en iyi mama seçimi

Köpeğinizin besin ihtiyaçları söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken pek çok şey vardır. Bir köpek maması seçerken akılda tutmanız gereken üç ipucu şunlardır.

1

Köpeğinizin Yaşı

Köpeğinizin hayatının her aşamasında beslenme önemlidir. Köpeğiniz birinci yaşı ya da yedinci yaşı gibi onun için önemli doğum günlerinden birine ulaştı mı? Belki de yaşına uygun köpek mamasına geçiş yapma zamanı gelmiştir. Hill's tarafından her yaşam evresi için özel sunulan köpek mamaları, yavru, yetişkin veya 7 yaş üzeri köpeğinize ihtiyacı olan beslenmeyi sunar.

1 Yaşın Altındaki Yavru Köpekler

1 Yaşın Altındaki Yavru Köpekler, Hamile ve Yavrularını Emziren Evcil Hayvanlar

Hill’s yavru köpek mamaları, yavru köpeğinizin enerjik yaşam tarzına ayak uydurmanın yanı sıra sağlıklı beyin, göz ve iskelet gelişimini desteklemek için yalın proteinden kaliteli balık yağına kadar özel olarak formüle edilmiş içeriği sahiptir.

Yavru Köpek Maması Satın Al

Yetişkin Köpekler (1-7 Yaş)

Yetişkin Köpekler (1-7 Yaş)
 

Yetişkin köpek maması, köpekleri en hareketli zamanlarında sağlıklı tutmak için, günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak üzere yüksek kaliteli malzemeler, antioksidanlar ve omega-6 yağ asitleri arasında doğru dengeyi sağlamalıdır.
 

Yetişkin Köpek Maması Satın Al

Yaşlı Köpekler İçin Mama (7+ Yaş)

Yaşlı Köpekler İçin Mama (7+ Yaş)
 

Köpeğiniz altın yıllarına girerken beslenme gereksinimleri açısından, bitkisel gıdalar ve L-karnitin gibi hareketlilik ve beyin fonksiyonuna dönük daha spesifik ihtiyaçları olacaktır.

 

7+ Köpek Maması Satın Al

2

Besin İhtiyaçları

Doğru beslenme, köpeğinizin hayatını değiştirebilir. Güvenilir köpek maması yelpazemiz çeşitli yaygın sağlık ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olabilir.

Dog products

Her Köpeğin İhtiyacı Olan Beslenme

Belki de köpeğiniz biraz kilo aldı, nefesi daha güzel kokabilir veya belki de siz doğal malzemeler içeren bir köpek maması arıyorsunuz. Aradığınız ne olursa olsun, en iyi köpek maması, evcil hayvanınızın sağlığına öncelik verendir.

Her köpek için günlük sağlık ve canlılık önemlidir, bu nedenle Hill's yaygın sağlık sorunları için tasarlanmış çeşitli mamalar sunmaktadır:
 

 • Kilo Yönetimi
 • Eklem sağlığı ve hareketlilik
 • Sağlıklı deri ve tüyler
 • Sağlıklı sindirim
 • Diş ve ağız bakımı
 • Enerji ve zihinsel sağlık

 

Science Plan maması satın al

Dog products

Özel Sağlık Koşulları İçin Özel Beslenme

Köpeğinizin genel sağlığı ve mutluluğu için en iyisini istiyorsunuz. Veteriner hekimler, beslenme araştırmacıları, gıda bilim adamları ve tat uzmanlarından oluşan ekibimizin Prescription Diet™ köpek mamalarının aşağıdaki bir dizi sağlık sorununa yanıt vermek için klinik olarak kanıtlanmış mamalar sağlamasının nedeni budur:

 • Sindirim rahatsızlıkları
 • Böbrek rahatsızlıkları
 • Üriner rahatsızlıklar
 • Karaciğer rahatsızlıkları
 • Çevresel hassasiyetler
 • Glikoz yönetimi

Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu besin maddelerini aldığından emin olmak için düzenli olarak veteriner hekiminize danışın.

 

Hill's™ Prescription Diet™ köpek maması satın al

3

Sunum Seçenekleri

Köpeğinizin ağzına tam uyacak şekilde tasarlanmış mama taneciği yapısından yaş köpek mamaları ve lezzetli güveçlere kadar, Hill's her bir öğünü reddedilemez hale getirmek pek çok seçeneğe sahiptir.

Kuru Köpek Maması

Kuru Köpek Maması

Köpeğinizin yediklerinden daha çok keyif alabilmesi için her bir mama taneciği, köpeklerin büyüklüğü ve ağız yapısına özel tasarlanmıştır. Köpeğiniz için mümkün olan en tatmin edici dokuyu sunmak için, "gevrek ve sulu" veya "yumuşak ve çıtır" gibi özellikler, Evcil Hayvan Besleme Merkezimizdeki köpekler tarafından test edilmektedir.

 

Tüm Hill’s™ kuru köpek mamalarından satın al

Islak Köpek Maması

Islak Köpek Maması

İster normal bir öğün ya da ister lezzetli bir ödül olarak servis edin, Hill's konserve köpek mamaları, köpeğinizin yemeğine tatmin edici bir katkı sunar ve lezzetli yahnilerimiz, yumuşak parçacıklar, doyurucu sebzeler ve köpeklerin mama kaplarına koşmalarını sağlayan lezzetli soslarla doludur.

 

Tüm Hill’s™ ıslak köpek mamalarından satın al

 

Hill’s Marka Köpek Maması Alışverişi

 

Her Şey Köpeğiniz İçin

MAKALELER VE ARAÇLAR

Evcil Hayvan Bakım Merkezi