Şirketimiz Hakkında

Misyonumuz

İnsanlar ve evcil hayvanları arasındaki özel ilişkinin daha da güçlenmesi ve süresinin uzamasına yardımcı olmak.

Vizyon

Vizyonumuz, evcil hayvanların sağlıklı beslenmesi alanında kabul edilen ve dünya genelindeki evcil hayvan mama pazarının en üst segmentine yön veren küresel liderlik konumuzu korumaktır.
Diğer bir deyişle, kurucumuz Dr Mark Morris gibi bizler de beslenmenin evcil hayvanların uzun ve sağlıklı yaşaması için önemli olduğuna inanıyoruz. Hill's evcil hayvan mamalarının bir evcil hayvan sahibinin satın alabileceği en iyi mama olduğunu dünyanın da bilmesini istiyoruz.

Felsefe

Evdeki hayvanlarınızdan yetiştirdiğimiz evcil hayvanlara kadar, tüm hayvanların yaşamları boyunca sevgi ve özen gösterilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, evcil hayvanlara yönelik mamalarımızın evcil hayvanınızın yaşamında bir fark yaratabilmesinin gururunu yaşıyoruz. Hayvanların her yerde sağlıklı olmasına ilişkin taahhüdümüz konusunda size bu güvenceyi veriyoruz.

Dr. Mark Morris Sr.

TARİHÇEMİZ

Buddy, Hill's evcil hayvan mamalarının arkasındaki ilham kaynağı

Hill's evcil hayvan mamalarının tarihi olağanüstü bir veteriner olan Dr. Mark Morris ile başladı. O, evcil hayvan sağlığını kendi sağlığımız kadar ciddiye almamız gerektiğine inanıyordu.

Dr. Mark Morris kötü beslenme ile evcil hayvan hastalıkları arasındaki bağlantıyı gördüğünde piyasada bulunanlardan daha üstün bir hayvan maması geliştirdi.

Dr. Morris açısından dönüm noktası, Morris Frank adlı kör bir adam ve onun sevgili rehber köpek Buddy ile tanışması oldu. Buddy böbrek hastalığı çekiyordu ve sahibi Dr. Morris'ten bu konuda yardım istedi. Dr Morris, o sırada mevcut olan ticari evcil hayvan mamalarının çoğunda daha lezzetli olmasını sağlamak için aşırı fosfor ve protein kullanıldığını, bunun da böbreklere zarar verebileceğini görmüştü. Bu nedenle, tuz oranı düşük, lezzet ve besin değeri yüksek bir mama geliştirmeye karar verdi.

Piyasada satılan ilk Hill's evcil hayvan maması olan bu mama Hill's Prescription Diet k/d adını aldı. Bu mama sayesinde Morris ve Buddy çok daha uzun seneyi birlikte mutlu şekilde yaşadılar. Buddy'yi Hill's evcil hayvan mamalarının ilham kaynağı olarak görmemizin nedeni budur.

Daha fazla oku

Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

MİRASIMIZ

Dr. Mark Morris Sr.

1901'de doğdu. Dr. Morris, klinik beslenme alanında vizyon sahibi bir insandı. Belirli sağlık problemleri yaşayan evcil hayvanların hayatlarını daha iyi hale getirmede beslenmenin kullanılabileceğine inanıyordu.

Dr. Mark Morris Jr.

Dr. Mark Morris'in oğlu da babasının evcil hayvan beslenmesinde başlattığı mirası sürdürdü ve küçük hayvan beslenmesi alanının kurucusu sayılacak bir noktaya geldi.

A veterinarian holds a gray cat.

Hayvan sağlığına olan
bağlılığımız

Hill’s Pet Nutrition ile beslenen tüm evcil hayvanlar, sevgi, güven ve oyun dolu, temiz bir ortamda yaşayacaktır.  

Sadece besleme teknolojisini geliştirmek için şefkatli,invazif olmayan yöntemler kullandığımız için dünyanın her yerindeki köpekler ve kediler uzun, sağlıklı hayatlar yaşıyor.

Daha Fazla Okuyun

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE OLAN BAĞLILIĞIMIZ

 

Hill’s birçok şekilde sürdürülebilirliğe kendisini adamıştır. Bu bağlılık evcil hayvanların ötesinde insanları, toplumu ve tüm dünyayı kapsar.

Daha Fazla Okuyun

Toplumsal Sorumluluk

Hill's Barınak Beslenme Ortaklığı

Hill's Food, Shelter & Love® programı günde 100.000'den fazla hayvanın beslenmesini, böylece daha sağlıklı, mutlu ve yeni ailelerine katılmaya hazır durumda olmalarını sağlayan bir programdır. Bu hayvanlara mutlu bir yuva sunmak için bize katılın.