Her pakette,
yeni başlangıçlar.BUNU, BİLİM
BAŞARDI.

Veteriner hekiminize sorun

Yaşamı değiştiren koşullar için yaşamı değiştiren klinik beslenme

Köpeğinizin belirli bir sağlık sorunu veya bazı beslenme gereksinimleri mi var? Hill’s Prescription Diet, mümkün olan en iyi hayatı yaşamaları için veteriner hekimlerin tavsiye ettiği bir klinik beslenmedir.

urinary care paket çekimi

ÜRİNER BAKIM

Köpeğinizin üriner sorunları, hem onun hem de sizin için çok zorlayıcı olabilir. Veterinerinizle görüşmek harika bir ilk adımdır; doğru gıdayı vermek de öyle. Hill’s alışıldık mesane taşlarının çoğunu gidermeye ve oluşum riskini azaltmaya yardımcı gıdalar içeren Prescription Diet c/d Multicare de dahil olmak üzere üriner bakım için çeşitli mamalar sunar.

weight management paket çekimi

KİLO YÖNETİMİ

Evcil hayvanların %55'i aşırı kiloludur ve yalnızca birkaç kilo fazlalık bile sağlıklarını riske atabilir. İyi haber ise, beslenmenin yardımcı olabileceğidir. Hill’s, köpeklerin kendilerini tok ve memnun hissetmelerini sağlarken metabolizmalarını harekete geçirerek doğal olarak kilo vermelerine yardımcı olan Prescription Diet Metabolic de dahil olmak üzere kilo yönetimi mamaları bakımından seçeneklere sahiptir.

kidney care paket çekimi

BÖBREK BAKIMI

Böbrek sorunları ömür boyu bakım gerektirir ama doğru beslenme ile verimli biçimde yönetilebilirler. Prescription Diet böbrek mamaları, yemek yemeyi ve kas oranını korumayı sürdürürken köpeğinizin vücudundaki sıvı ve mineral dengesini korumaya yardımcı olabilir.

digestive care paket çekimi

SİNDİRİMİ KOLAYLAŞTIRICI

Köpeğinizin sindirim sorunları yaşaması, evdeki herkes için rahatsız edici bir durumdur. Köpeğinizin sindirimini desteklemek ve sindirim sorunlarını gidermek için hangi Prescription Diet sindirim kolaylaştırıcı gıdayı kullanabileceğinizi veteriner hekiminize danışın.

skin sensitivities paket çekimi

DERİ BAKIMI

Köpeğinizin kaşıntı sorunu yaşamasının iki temel nedeni vardır: Çevresel tetikleyiciler ve gıda hassasiyeti. Doğru beslenme, kaşıntı sorununu yöneterek deri ve tüylerin durumunu iyileştirebilir.

diğer durumlarda paket çekimi

DİĞER SAĞLIK SORUNLARI

Prescription Diet, yaygın (veya yaygın olmayan) sağlık sorunlarına sahip köpekler için hayatlarını en iyi şekilde yaşamalarına yardımcı olan, gücünü bilimden alan gıdalar sunar.

#ask-your-vet (tutturucu yalnızca yazarken görünür)

köpeği muayene eden köpek

Veteriner hekiminizden tavsiye alın

Mama seçiminizi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Prescription Diet'ın köpeğinize nasıl yardımcı olabileceği konusunda veteriner hekiminize danışın. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Veteriner hekiminize soruları listemizi indirin.

Listeyi İndirin    Veteriner Bulun

Ürün bulma

Tedavi edici köpek mamalarımızın sunduğu faydalar hakkında daha fazlasını öğrenmek için bir sağlık sorunu seçin

digestive care ürünü

starstarstarstarstar 4.7 (203)

Kullandım ve tavsiye ediyorum!

Köpeğim bir mide sorunu sebebiyle i/d kullanıyordu ama ne zaman reçetesiz ilaca geçmeye çalışsam yeniden hastalandı. i/d'yi kalıcı olarak kullanmak daha kolay. Bunu kronik sindirim sorunları yaşayan evcil hayvan sahibi tüm müşterilerimize söylüyorum. i/d hem kısa vadede hem de uzun vadede harika.

- sue5368, Paramus, NJ, USA

science plan köpek

Günlük beslenmeyle mi ilgileniyorsunuz?

Hill’s Science Plan ile sağlıklı köpeğinizin hayatını en iyi şekilde sürdürmesini sağlayın; hayatın her aşaması için harika tada sahip, biyolojiye dayanan beslenme.

Science Plan Hakkında

Hill's Pet Beslenme Merkezi PNC

Evcil hayvan ortaklarımız onaylıyor

İçerik analizinden kalite kontrole ve lezzete kadar küresel Pet Nutrition Centre (PNC) bölümümüzdeki 900'den fazla kedi ve köpek, evcil hayvanınızın yaşamını dönüştürecek, bilimin öncülük ettiği besinleri geliştirmemize yardımcı oluyor.

PNC hakkında

Vet Essentials

Multi-Benefit Beslenme


Profesyonel düzeyde, çok yönlü beslenme ile evcil hayvanınızın sağlığını desteklemeye, proaktif olarak yardımcı olun. Her Vet Essentials maması, bir beslenme gücü merkezi haline getirmek için özel içerikler ve benzersiz Hill's teknolojileri ile formüle edilmiştir. Sadece veteriner hekiminizde mevcuttur.

Vet Essentials hakkında