YAŞAMLARI
BİRLİKTE
GÜZELLEŞTİRMEK

Köpeğiniz sağlıklı olduğunda hayat sizin için çok daha keyiflidir. İşte bu nedenle, birlikte normal ve enerjik bir hayatı yeniden elde etmenize yardımcı olan, en iyi beslenme temelli çözümleri sunmak için veteriner hekiminizle işberliği yapıyoruz.

FARK YARATAN BİR ORTAKLIK

Köpeğiniz hangi sağlık sorunuyla karşı karşıya olursa olsun, veteriner hekimlerle yaptığımız işbirliği bize bir çözüm bulma noktasında eşsiz bir konum sağlıyor. Prescription Diet™ mamanın köpeğinize nasıl yardımcı olabileceğini veteriner hekiminize danışın.

GIDA ARAŞTIRMALARI VE YENİLİKÇİ BAKIŞ

Bilimsel yaklaşım ürünü bu mamada dünya çapında 220'den fazla veteriner ve gıda uzmanının deneyimini bir araya getirdik ve bu durum bizim basit bir evcil hayvan maması üreticisinden çok daha ötesinde bir şey olduğumuzu net olarak ortaya koymaktadır. Biz hayvanları seviyoruz ve hayatlarında bir fark yaratmak için gayretle çalışıyoruz.

KARŞI KONULAMAZ LEZZETLER

Köpeğiniz yemek yemekten hoşlanmıyorsa dünyadaki en iyi mama bile bir fark yaratmaz. Onu, lezzetli malzemeler, hoş aromalar ve köpeklerin karşı koyamayacakları benzersiz şekil ve dokuya sahip bu mamayla ikna edin.

DİYETETİK BESLENMENİN DOĞDUĞU YER

Her şey bir Seeing Eye™ köpeği, onun en yakın arkadaşı ve vizyon sahibi bir veterinerle başladı. Dr. Mark Morris 75 yıldan da uzun bir süre önce diyetetik beslenme yöntemini böyle hazırladı. O günden beri o formülü her gün daha mükemmel hale getirdik. Bu konuda Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™Prescription Diet™ Metabolic ve bunun gibi pek çok çığır açan ürünle yenilikçi bakış konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz.

Kilo Kontrolü

Evde beslenen köpeklerin %96’sı iki ayda istenilen miktarda kilo vermiştir.

 

Sindirim Hassasiyetleri

Besin maddelerinin emilimini artırmak için yüksek oranda sindirilebilir.

Deri/Gıda Hassasiyetleri

Yiyeceklere karşı advers etkileri en aza indirgemek için hidrolize protein ve tek karbonhidrat kaynağı.

İdrar Yolu Rahatsızlıkları

Struvit kristali oluşumunu engellemek amacıyla asit ürin pH değerini yükseltmek için klinik olarak test edilmiştir.

Böbrek Rahatsızlıkları

Yaşam kalitesini artırmak ve iyileştirmek için klinik olarak test edilmiş beslenme.

Her Şey Köpeğiniz İçin

MAKALELER VE ARAÇLAR

Evcil Hayvan Bakım Merkezi