En yakın arkadaşınıza, en iyi yaşamı vermek.
BUNU, BİLİM BAŞARDI.

Hill's Marka Anlayışı

#our-pet-foods (tutturucu yalnızca yazarken görünür)

Bilime dayalı ve evcil hayvanların sevdiği besinler

Her yaştaki, boydaki ve çeşitli ihtiyaçlara sahip, hasta veya sağlıklı evcil hayvanlar için - Hill's mamalarının yardımı onlara daha fazla güç ve sağlık sunar. Evcil hayvan mamalarının ön planında, bilim olduğundan, yaşamları sonsuza kadar değişir.

Veteriner hekimlerin, evcil hayvanların yaşamlarını dönüştürmeye yardımcı olacak klinik beslenme

Evcil hayvanınız belirli bir sağlık sorunuyla mücadele ediyorsa veya özel beslenmeye ihtiyacı varsa Hill's Prescription Diet mamalar klinik olarak kanıtlanmış, yaşamını değiştiren bir beslenme sağlar.

Sağlıklı bir evcil hayvan yaşamının her aşaması için günlük beslenme

Evcil hayvanların ırklarına özel, yaşlarına özel ve çeşitli kendilerine özel ihtiyaçları vardır. Hill's Science Plan mamalar, sürekli değişen yaşamlarını destekleyen beslenme sağlamanıza yardımcı olur.

Evcil hayvanınızın her gününün en iyi şekilde geçmesine yardımcı olabilmeleri için veteriner hekimlere özel, ileri seviye beslenme

Her Hill's Vet Essentials maması, evcil hayvanınızın özel ihtiyaçlarına yönelik 5 temel fayda içerir. Tam dengeli formüller, evcil hayvanınızın yaşamının her aşamasında genel sağlığını korumasına yardımcı olur.

Hill's'ten en iyi şekilde yararlanın

ağzında bir kuru mama paketiyle yürüyen köpek

Size yakın mamalarımızı bulun

ağzında bir kuru mama paketiyle yürüyen köpek

Gelen kutunuzda ipuçları, araçlar ve daha fazlası

Kaydulon

#why-hills (tutturucu yalnızca yazarken görünür)

Yaşamları dönüştürmesi için bilime güveniyoruz

Bilimin Hill's üzerindeki etkisi beslenmenin ötesindedir. İnsanların ve evcil hayvanların yaşamlarında gerçek bir fark yaratma çalışmalarımıza ilham verir. İlerleme vaadimizi nasıl yerine getirdiğimizi öğrenin.

çimlerde köpekle oynayan çocuk

Beslenme ile yaşamları değiştirme

Evcil hayvanınızın sağlıklı ve iyi olması için doğru mama çok önemlidir. Veteriner hekimler, beslenme uzmanları ve gıda bilimcilerinden oluşan bir ekiple, evcil hayvanların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran besinler geliştiriyoruz.

Devamını Okuyun

kedi tutan hayvan barınağı çalışanı

İhtiyacı olan her evcil hayvan için beslenme ve yeni evler

Barınak hayvanlarının hak ettiği ikinci şansı yakalaması için her yıl dünyanın birçok yerindeki yüzlerce hayvan barınağına mama sağlıyoruz.

ağzında oyuncakla çimlerde koşan köpek

Evcil hayvanların sonraki nesilleri için

Sıfır atık üretim tesislerinden geri dönüştürülebilir paketlere ve daha fazlasına kadar, gezegen için her zaman süreçlerimizi iyileştirmenin yeni yollarını arıyoruz.

Sürdürülebilirliğimiz

kedilerle oynayan Hill's Evcil Hayvan Beslenmesi çalışanı

1 numaralı tadım uzmanlarımızın yuvası

Evcil hayvanların biyolojisini daha iyi anlamamıza ve içeriklerimizi ve lezzetlerimizi buna göre optimize etmemize yardımcı olması için global Evcil Hayvan Beslenme Merkezi'nde (PNC) 900'den fazla kediye ve köpeğe bakım sunuyoruz.

PNC Hakkında