Beslenme Felsefemiz

Beslenmenin hayati önemi olduğuna inanıyoruz

Çok sayıda kapsamlı kanıta dayalı klinik beslenme araştırmasıyla desteklenen Hill’s, hayvanların kendine özel ve geniş yelpazeye yayılmış ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilen en yüksek kaliteli evcil hayvan ürünlerini sunmaktadır.

Doğru beslenmenin evcil hayvanların uzun ve sağlıklı yaşamaları için önemli olduğuna inanıyoruz. Hill's Pet Nutrition Center tarafından yürütülen araştırmalarımız, Hill's'in evcil hayvanların besinsel ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılayarak, küresel lider bir mama markası olmasına yardımcı olacak şekilde, hem sağlıklı hem hasta evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen dengelenmiş doğru formülleri geliştirme fırsatı sağlar.

Bilim başarının hizmetinde

Beslenme teknolojisine ve en yenilikçi araştırmalara yaptığımız uzun vadeli yatırımlarla, her hayvana hak ettiği şekilde yüksek kaliteli beslenme sağlıyoruz. Sürekli olarak ürünlerimizin etkinliğini geliştirmenin yollarını arıyoruz ve evcil hayvan mamalarının geliştirilmesi alanında kanıta dayalı klinik beslenme yaklaşımını uygulamanın gururunu yaşıyoruz.

Hekimler tarafından insanlarda kullanılan Kanıta Dayalı Tıp ile tutarlı olarak Hill's, randomize, kör ve kontrollü besleme çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu bilimsel çalışmalar, Hill's Global Pet Nutrition Center'da her gün yapılan tıbbi ve besinsel araştırmaların yararlarını göstermektedir.

En iyi klinik kararlar; yüksek kalite araştırma bulguları, klinik uzmanlık ve hasta değerleri iç içe geçtiğinde alınır. Kanıta Dayalı Klinik Beslenme, kapsamlı besinsel araştırmalar ile başlar. Bu derinlemesine çalışmalar, ürünlerimizin evcil hayvanlara gerçek faydalar sağlamasını ve evcil hayvan sahiplerinin beklediği mükemmelliği ve en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlayacaktır.

Clinically Proven

Evcil hayvanların sağlığı için klinik çalışmalar

Kanıta Dayalı Beslenmenin en temel bileşenlerindan biri klinik çalışmalardır. Bu çalışmalar sırasında ürünlerimiz kör, randomize besleme çalışmalarında veteriner hekimler tarafından gerçek hastalar üzerinde test edilir. Veteriner hekimler, her hastanın spesifik sağlık durumunu belirlemek ve doğru tanıyı koymak için klinik becerilerini ve deneyimlerini kullanır. Çalışma süresince, mamanın faydalarını değerlendirir ve belgeler. Hill's yaptığı araştırmaların sonuçlarına uygun olacak şekilde evcil hayvan sağlığını destekleyen kedi ve köpek mamaları geliştirir.

 

Hill's yaptığı araştırmaların sonuçlarına uygun olacak şekilde evcil hayvan sağlığını destekleyen kedi ve köpek mamaları geliştirir. Hassas dengelenmiş beslenme, bazı besinlerden aşırı veya yetersiz miktarlarda alınması nedeniyle meydana gelebilecek evcil hayvan sağlık risklerini azaltır.


Doğru miktarlarda doğru besinler
Kanıta dayalı araştırma eşliğinde Hill's, tüm evcil hayvan mamalarını evcil hayvanların yaşam evresi, yaşam tarzı, boyutu veya özel ihtiyaçlarına dayalı spesifik gereksinimlerini karşılamak için 50 besin maddesinin oluşturduğu eksiksiz bir denge ile formüle eder. Besin maddelerinin yanlış dengesini içeren bir diyet ile sürekli besleme çeşitli ve yaygın hastalıklara neden olabileceği için, bazı besin maddelerinin çok az veya çok fazla olmamasına dikkat edilmesi önem taşır. En önemli besin maddelerinin çok az veya çok fazla oluşunun evcil hayvanınızın sağlığını nasıl etkileyeceğini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

 

 

100% Balanced Nutrition