Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's PRESCRIPTION DIET

s/d Kedi Maması

BULUNAN BOYUTLAR
1.5kg

Kedinizin üriner sistem sağlığını destekler

İHTİYAÇ / TERCİH

Üriner Sistem Bakımı

LEZZET

Tavuklu

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Mesane taşları, idrar yolunda bir araya gelen minerali birikintileridir. Bunlar rahatsızlığa neden olabilir ve bir veteriner hekim muayenesini gerektiren daha ciddi sorunları beraberinde getirebilir. Hill's beslenme uzmanları ve veteriner hekimleri, kedinizin üriner sistem sağlığını desteklemek için Prescription Diet s/d klinik beslenmeyi geliştirdi. Gerçekten s/d mamanın, Sitrüvit taşlarının 6 gün gibi kısa bir sürede çözündürülmesini sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır (ortalama 13 gün). Tavuk etiyle yapılan bu kuru mama, kedinizin karşı koyamayacağı bir lezzete sahiptir.

Nasıl çalışır?

İstenen idrar pH seviyelerini destekler Düşük magnezyum ve fosfor seviyeleri

Nasıl yardımcı olur?

Sitrüvit kristallerinin çözünürlüğünü artırarak çözündürülmesine yardımcı olur Sitrüvit oluşumuna neden olan maddelerin idrar konsantrasyonunu en aza indirir

Ek bilgi

Hill's Prescription Diet s/d Kuru Kedi Maması yalnızca dönemsel besleme amaçlıdır ve uzun süreli beslenme (6 aydan fazla) için önerilmez. Prescription Diet mamalarımızın kedinizin mutlu ve aktif bir yaşam sürmeye devam etmesine nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen veteriner hekiminize danışın.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Tahıllar, et ve hayvansal türevler (tavuk %18), sıvı ve katı yağlar, bitkisel protein ekstraktları, yumurta ve yumurta türevleri, mineraller.

Yetişkin kilo koruma Karışık Günlük besleme rehberi

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - 156 g Konserveler Günlük miktar - gr
2 0.5 + 10 g
3 0.5 + 25 g
4 1 + 10 g
5 1 + 20 g
6 1 + 30 g
7+ 1 + 7 g / kg

Yetişkin kilo koruma

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - gr
2 35
3 45
4 55
5 70
6 80
7+ 12 / kg

Veteriner hekiminizden evcil hayvanınız için özel beslenme talimatları isteyin. Bu sadece bir kılavuz niteliğindedir. Gram, en doğru ölçüm şeklidir. Hill's ölçü kabını kullanıyorsanız lütfen cup.hillspet.com adresine bakın. En iyi sonuçlar için: – Bu yeni mamaya 7 gün veya daha uzun sürede kademeli olarak geçiş yapın. – Yalnızca önerilen Prescription Diet kuru ve Yaş Mamalarla besleyin. – Temiz ve taze suyu daima hazır bulundurun. – Veteriner hekiminizin evcil hayvanınızın durumunu takip etmesini sağlayın. – Mama ambalajını evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın, küçük parçalar boğulma tehlikesine neden olabilir.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

4173 kcal/kg (417 kcal/100g)

Besin Verildiği gibi2
%
Protein 32.1 %
Yağ 22.9 %
Karbonhidrat / NFE 31 %
Ham Selüloz 0.7 %
Kalsiyum 0.87 %
Fosfor 0.69 %
Potasyum 0.91 %
Sodyum 0.32 %
Magnezyum 0.061 %
Taurin 0.19 %
C Vitamini 0 ppm
E Vitamini 571 IU/kg
Karnitin 19.9 ppm

Prescription Diet

Evcil hayvanların yaşamlarını değiştirecek ,evcil hayvan sahipleri ve onların bakımını üstlenen veterinerleri rahatlatacak çığır açıcı beslenme.

Daha fazlası için