Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's PRESCRIPTION DIET

t/d Kedi Maması

BULUNAN BOYUTLAR
1.5kg

Plak, leke ve tartar oluşumunu azalttığı ve diş eti sınırına kadar temizlediği klinik olarak kanıtlanmıştır

İHTİYAÇ / TERCİH

Ağız ve Diş Sağlığı Bakımı

LEZZET

Tavuklu

YAŞAM EVRESİ

Yetişkin, Yaşlı

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Video

764162875

Hill's Prescription Diet t/d Kuru Kedi Mamasının plak, leke ve tartar oluşumunu azalttığı ve diş eti çizgisini temizlediği klinik olarak kanıtlanmıştır. Mama, bakterileri yok etmek için dişleri ovalayan bir diş fırçası gibi işlev gösteren özel bir lif matrisi içerir. Büyük mama tanesi boyutu, şekli ve dokusu, sağlıklı diş etlerini ve dişleri desteklemek için tüm dişleri diş etine kadar temizler. Sadece Hill's Prescription Diet t/d Kuru Kedi Mama ile beslemek, az kedi sahibinin kedilerinin dişlerini düzenli olarak fırçalaması gerçeğinden yola çıkarak, diş fırçalamaya göre daha etkili olduğu ortaya koyulmuştur. Hill's beslenme uzmanları ve veteriner hekimleri, sağlıklı dişleri ve diş etlerini desteklemek ve kedinizin genel sağlığına destek olmak için Prescription Diet t/d klinik beslenmesini geliştirdi. Hill's Prescription Diet t/d Kuru Kedi Maması Veteriner Ağız Sağlığı Konseyi (VOHC) tarafından plak ve tartar oluşumunu azaltmak için kabul gören bir besindir*.

Nasıl çalışır?

Çift temizleme eylemine sahip özel lif matris teknolojisi Eşsiz mama tanesi boyutu, şekli ve dokusu diş eti çizgisini temizlemeye yardımcı olur Klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlarla eksiksiz ve dengeli beslenme

Nasıl yardımcı olur?

Plak ve tartar oluşumunu gidererek dişleri temizler ve nefesi ferahlatır diş eti sınırına kadar temizleyerek sağlıklı diş etlerini destekler Kedinizin günlük sağlığı ve bağışıklık sistemini destekleyen yaşamsal beslenme S+OXSHIELD: Sitrüvit ve kalsiyum oksalat kristalleri oluşma riskini azaltacak bir idrar ortamını desteklemek amacıyla formüle edilmiştir

Ek bilgi

Hill's Prescription Diet t/d Kuru Kedi Maması kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlayan bir diyetetik evcil hayvan mamasıdır. Prescription Diet mamalarımızın kedinizin mutlu ve aktif bir yaşam sürmeye devam etmesine nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen veteriner hekiminize danışın.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Tahıllar, et ve hayvansal türevler, bitkisel protein ekstraktları, bitkisel orjinli türevler, sıvı ve katı yağlar, mineraller.

Yetişkin kilo koruma

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - gr
2 40
3 55
4 70
5 80
6 90
7+ 14 / kg

Yetişkin kilo koruma

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - gr
2 40
3 55
4 70
5 80
6 90
7+ 14 / kg

Veteriner hekiminizden evcil hayvanınız için özel beslenme talimatları isteyin. Bu sadece bir kılavuz niteliğindedir. Gram, en doğru ölçüm şeklidir. En iyi sonuçlar için: – Bu yeni mamaya 7 gün veya daha uzun sürede kademeli olarak geçiş yapın. – Yalnızca önerilen Prescription Diet kuru ve Yaş Mamalarla besleyin. – Temiz ve taze suyu daima hazır bulundurun. – Veteriner hekiminizin evcil hayvanınızın durumunu takip etmesini sağlayın. – Mama ambalajını evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın, küçük parçalar boğulma tehlikesine neden olabilir.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

3517 kcal/kg (352 kcal/100g)

Besin As Fed2
%
Nem 8 %
Protein 32.3 %
Yağ 14.6 %
Karbonhidrat / NFE 32.3 %
Ham Selüloz 7.3 %
Kül 5.5 %
Kalsiyum 0.89 %
Fosfor 0.7 %
Potasyum 0.72 %
Sodyum 0.35 %
Magnezyum 0.065 %
A Vitamini 5224 IU/kg
C Vitamini 78 ppm
D Vitamini 424 IU/kg
E Vitamini 565 IU/kg
Toplam Omega-3 YA 0.25 %
Toplam Omega-6 YA 2.98 %
Beta-Karoten 7.66 ppm

Prescription Diet

Evcil hayvanların yaşamlarını değiştirecek ,evcil hayvan sahipleri ve onların bakımını üstlenen veterinerleri rahatlatacak çığır açıcı beslenme.

Daha fazlası için