Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's PRESCRIPTION DIET

y/d Kedi Maması

BULUNAN BOYUTLAR
1.5kg

Kedinizin tiroid sağlığını desteklemek için

İHTİYAÇ / TERCİH

Tiroid Sağlığı Bakımı

LEZZET

Orijinal

YAŞAM EVRESİ

Yetişkin, Yaşlı

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Hill's Prescription Diet y/d Kuru Kedi Maması hipertiroidizmi olan kediler için mamadaki iyot seviyelerini düşürmenin kolay ve verimli bir yoludur. En iyi sonuçlar için, bu ürünün tutarlı ve uzun süreli verilmesi, ürün faydalarının etkinliği açısından kritik öneme sahiptir. Kuru ve konserve formüller aynı anda birlikte veya tek başına verilebilir.

Nasıl çalışır?

Sınırlandırılmış iyot Balık yağından elde edilen omega-3 yağ asitleri ile azaltılmış fosfor ve sodyum Yüksek düzeyde L-karnitin

Nasıl yardımcı olur?

Tiroid sağlığını destekler Böbrek ve kalp sağlığını destekler Yağsız kas kütlesini korumaya yardımcı olur S+OXSHIELD: Sitrüvit ve kalsiyum oksalat kristalleri oluşma riskini azaltacak bir idrar ortamını desteklemek amacıyla formüle edilmiştir

Ek bilgi

Prescription Diet mamalarımızın kedinizin mutlu ve aktif bir yaşam sürmeye devam etmesine nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen veteriner hekiminize danışın.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Bitkisel protein ekstraktları, tahıllar, sıvı ve katı yağlar, yumurta ve yumurta türevleri, mineraller, et ve hayvansal türevler, tohumlar.

Yetişkin kilo koruma Karışık Günlük besleme rehberi

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - 156 g Konserveler Günlük miktar - gr
2 0.5 + 10 g
3 0.5 + 25 g
4 1 + 10 g
5 1 + 20 g
6 1 + 30 g
7+ 1 + 7 g / kg

Yetişkin kilo koruma

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - gr
2 35
3 45
4 55
5 65
6 75
7+ 11 / kg

ÖNEMLİ: Diğer gıda kaynaklarından iyot alımı – ödül mamaları, başka bir evcil hayvan maması, aromalı ilaçlar vb. – düşük iyotlu beslenmenin etkinliğini tehlikeye atabileceğinden, veteriner hekiminizin beslenme talimatlarını dikkatli bir şekilde izlemeniz ve yalnızca Prescription Diet y/d beslemesi çok önemlidir. Veteriner hekiminizden evcil hayvanınız için özel beslenme talimatları isteyin. Günlük Beslenme Önerileri sadece kılavuz niteliğindedir ve başlangıç noktasını ifade eder. Gram en doğru ölçüm şeklidir; ölçü kabı gram cinsinden tahmini bir değeri ifade eder. En iyi sonuçlar için: – Bu yeni mamaya 7 gün veya daha uzun sürede kademeli olarak geçiş yapın. – Yalnızca önerilen Prescription Diet kuru ve Yaş Mamalarla besleyin. – Temiz ve taze suyu daima hazır bulundurun. – Veteriner hekiminizin evcil hayvanınızın durumunu takip etmesini sağlayın. – Mama ambalajını evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın, küçük parçalar boğulma tehlikesine neden olabilir.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

4177 kcal/kg (418 kcal/100g)

Besin Verildiği gibi2
%
Protein 33.5 %
Yağ 22 %
Karbonhidrat / NFE 31.9 %
Ham Selüloz 0.9 %
Kalsiyum 0.86 %
Fosfor 0.64 %
Potasyum 0.86 %
Sodyum 0.23 %
Magnezyum 0.082 %
Taurin 0.21 %
C Vitamini 113 ppm
E Vitamini 596 IU/kg
Toplam Omega-3 YA 0.92 %
Toplam Omega-6 YA 3.53 %
Karnitin 561.2 ppm

Prescription Diet

Evcil hayvanların yaşamlarını değiştirecek ,evcil hayvan sahipleri ve onların bakımını üstlenen veterinerleri rahatlatacak çığır açıcı beslenme.

Daha fazlası için