Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's PRESCRIPTION DIET

Metabolic Kedi Güveci

BULUNAN BOYUTLAR
82g

Kedilerin hızlı bir şekilde kilo vermesine yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış beslenme

İHTİYAÇ / TERCİH

Kilo Yönetimi

LEZZET

Tavuklu ve Sebzeli

IRK BOYUTU

Küçük Irk, Orta Irk, Büyük Irk

YAŞAM EVRESİ

Yetişkin, Yaşlı

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Biraz fazla kilo bile kedinizin yaşam kalitesini ve ailesiyle olan ilişkisini olumsuz etkileyebilir. Zira bu fazla kilo genel olarak yaşam boyu sağlığı etkileyebilir ve oyun süresi ile hareketliliği azaltabilir. İdeal kilonun korunması, kiloyla ilişkili sorunların oluşum riskini azaltarak yaşam ömrünü olumlu yönde etkilemeye yardımcı olabilir.


Hill's beslenme uzmanları ve veteriner hekimleri, kedilerin zayıflaması ve sağlıklı kilolarının korunmasına yardımcı olmak için özel olarak Prescription Diet Metabolic klinik mamasını geliştirdiler. Kolay ve etkili zayıflama için kedinizin doğal ve benzersiz enerji kullanımıyla birlikte hareket eder. Bu mama, kedilerin doğal yağ yakma yeteneğini uyarır ve aktif oyun için enerji sağlar. Benzersiz lif karışımı, kedilerin iki öğün arasında tok hissetmesine yardımcı olur. Gerçekten de Metabolic ile evde beslenen kedilerin yüzde %88'i 2 ay içerisinde zayıfladı.* Kedinizin bayılacağı ve karşı koyamayacağı bir lezzete sahip olan bu yaş kedi maması sebzeli ve tavuk etlidir.


* Yayınlanmamış veriler, Hill’s Pet Nutrition, Inc.

Nasıl çalışır?

  • Kolay ve etkili bir zayıflama için kedinizin doğal ve benzersiz enerji kullanımıyla birlikte hareket eder
  • Kedilerin doğal yağ yakma yeteneğini destekler
  • Benzersiz lif karışımı, kedilerin kendilerini tok ve doymuş hissetmesine yardımcı olur

Nasıl yardımcı olur?

  • Evcil hayvanların yüzde %88'i evde zayıfladı
  • Verilmiş kiloyu korumaya yardımcı olur ve aktif oyun için enerji sağlar
  • Kolay zayıflama: kediler, porsiyon boyutlarını aşırı derecede azaltmadan kilo verirler
  • S+OXSHIELD: Sitrüvit ve kalsiyum oksalat kristallerinin oluşum riskini azaltacak bir idrar ortamını desteklemek için formüle edilmiştir

Ek bilgi

Hill's Prescription Diet Metabolic diyetetik yaş evcil hayvan maması, kedilerin zayıflamaları ve sağlıklı kilolarını korumak için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlar. Kolay ve etkili zayıflama için doğal olarak kedinizin benzersiz enerji kullanımıyla birlikte hareket eder ve uzun süreli kullanılabilir. Prescription Diet mamalarımızın kedinizin mutlu ve aktif bir yaşam sürmeye devam etmesine nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen veteriner hekiminize danışın. Kuru ve yaş mama formülleri aynı anda karıştırılabilir veya verilebilir.

Biraz fazla kilo bile evcil hayvanın yaşam kalitesini ve aileyle olan ilişkisini olumsuz etkileyebilir zira bu fazla kilo oyun süresini azaltabilir, hareketliliği düşürebilir ve kedinizin yaşam boyu genel sağlığını etkileyebilir. İdeal kiloyu korumak, kiloyla ilişkili sorunların oluşum riskini azaltarak yaşam beklentisini olumlu etkilemeye yardımcı olabilir. 


Hill's beslenme uzmanları ve veteriner hekimleri, kedilerin kilo vermesine ve verilen kiloların yeniden alınmamasına yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş Prescription Diet Metabolic klinik mamasını geliştirdiler. Kolay ve etkili zayıflama için kedinizin doğal ve benzersiz enerji kullanımıyla birlikte hareket eder. Bu mama, kedilerin doğal yağ yakma yeteneğini uyarır ve aktif oyun için enerji sağlar. Benzersiz lif karışımı, kedilerin tok ve doymuş hissetmesine yardımcı olur. Gerçekten de Metabolic ile evde beslenen evcil hayvanların yüzde %88'i 2 ay içerisinde kilo verdi.* Bu yaş mama tavuklu ve sebzeli olup, kedinizin bayılacağı ve karşı koyamayacağı bir lezzete sahiptir.


* Yayınlanmamış veriler, Hill’s Pet Nutrition, Inc.

Kullanımının Önerildiği Durumlar

Kilo Verme ve Koruma

Kullanımının Önerilmediği Durumlar

Hill's Prescription Diet Metabolic diyetetik yaş evcil hayvan maması, kedilerin zayıflamaları ve sağlıklı kilolarını korumak için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlar. Kolay ve etkili zayıflama için doğal olarak kedinizin benzersiz enerji kullanımıyla birlikte hareket eder ve uzun süreli kullanılabilir. Prescription Diet mamalarımızın kedinizin mutlu ve aktif bir yaşam sürmeye devam etmesine nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen veteriner hekiminize danışın. Kuru ve yaş mama formülleri aynı anda karıştırılabilir veya verilebilir.

Sadece 2 ayda vücut ağırlığını %11 azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. 1

Metabolic mamanın vücuttaki fazla yağı yakma ve kalori kullanımını etkileme yeteneğini harekete geçirerek her bir kedinin benzersiz metabolik yapısıyla uyumlu çalıştığı klinik olarak kanıtlanmıştır. 1,2

Evde yapılan bir besleme çalışmasında evcil hayvanların %88'i 2 ay içinde kilo vermiştir. 3

Kilo verme döneminde haftalık %1-2'ye varan vücut ağırlığı kaybı oranını etkili ve güvenli bir şekilde korur. 1


1. Floerchinger AM, Jackson MI, Jewell DE et al. Effect of feeding a weight loss food beyond a caloric restriction period on body composition and resistance to weight gain in cats. J Am Vet Med Assoc 2015;247:365–374.

2. Christmann U, Becvarova I, Werre S, Meyer H. Effectiveness of a new dietetic weight management food to achieve weight loss in client-owned obese cats. J Feline Med Surg 2016;18(12):947-953.

3. Towell T, Forrester SD, Cross S et al. Evaluation of a weight management food designed to increase basal metabolism in a home setting. Intern J Appl Res Vet Med 2015;13(1):14-22.


- Diyabet hastaları dahil obezite hastaları için: Prescription Diet m/d Kedi Maması, Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic Kedi Maması, Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic Kedi Maması, Prescription Diet r/d Kedi Maması,

- Kilo koruma mamasına ihtiyaç duyan (obezite eğilimli veya kilo verme sonrası) veya normal kilolu veya hafif aşırı kilolu diyabet hastaları için: Prescription Diet m/d Kedi Maması, Prescription Diet w/d Kedi Maması, Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic Kedi Maması, Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic Kedi Maması

- Kedi alt üriner sistem hastalığı (FLUTD) ile eş zamanlı olarak kilo vermesi veya ideal kilosunu koruması gereken hastalar için: Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic Kedi Maması, Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic Kedi MamasıSitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

11 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Et ve hayvansal türevler (tavuk %2), bitkisel orjinli türevler, sebzeler (%2,2), bitkisel protein ekstraktları, tahıllar, tohumlar, mineraller, sıvı ve katı yağlar, meyve, çeşitli şekerler, yumurta ve yumurta türevleri.

Yetişkin kilo koruma Karışık Günlük besleme rehberi

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - 82 g Konserveler Günlük miktar - gr
2 1 + 20 g
3 1 + 35 g
4 1 + 50 g
5 1 + 65 g
6 1 + 75 g
7+ 1 + 12 g / kg

Kilo kontrolü

Kedinin ideal ağırlığı - kgs Günlük miktar - 2.9 oz (82 g) Konserveler - Kilo kaybı Günlük miktar - 2.9 oz (82 g) Konserveler - Yetişkin kilo koruma
2 1 1/2 2 1/4
3 2 3
4 2 1/2 3 2/3
5 3 4 1/3
6 3 1/3 5
7 3 3/4 5 2/3
7+ 40 g / kg 65 g / kg

Kilo kaybı Karışık Günlük besleme rehberi

Kedinin ideal ağırlığı - kgs Günlük miktar - 82 g Konserveler Günlük miktar - gr
2 1 + 10 g
3 1 + 20 g
4 1 + 25 g
5 1 + 35 g
6 1 + 45 g
7+ 1 + 7 g / kg

Veteriner hekiminizden evcil hayvanınız için özel beslenme talimatları isteyin. Bu sadece bir rehber niteliğindedir. Gram, en doğru ölçüm metodudur.

En iyi sonuçlar için:

–Bu yeni mamaya 7 gün veya daha uzun sürede kademeli olarak geçiş yapın.

– Yalnızca önerilen Prescription Diet kuru ve yaş mamalarla besleyin.

– Her zaman taze ve temiz su bulundurun.

– Veteriner hekiminizin evcil hayvanınızın durumunu takip etmesini sağlayın.

– Boğulmayı önlemek için, mama ambalajını evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.


ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

64 kcal (82 g) Konserve

Besin Kuru Madde1
%
Protein 38 %
Yağ 12.9 %
Karbonhidrat / NFE 33.5 %
Ham Selüloz 9.2 %
Kalsiyum 1.02 %
Fosfor 0.71 %
Potasyum 0.89 %
Sodyum 0.43 %
Magnezyum 0.086 %
Taurin 0.33 %
C Vitamini 155 ppm
E Vitamini 1121 IU/kg
Toplam Omega-3 YA 1.41 %
Toplam Omega-6 YA 2.26 %
Karnitin 881.2 ppm

Prescription Diet

Evcil hayvanların yaşamlarını değiştirecek ,evcil hayvan sahipleri ve onların bakımını üstlenen veterinerleri rahatlatacak çığır açıcı beslenme.

Daha fazlası için