Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's SCIENCE PLAN

Hypoallergenic Kedi Maması

BULUNAN BOYUTLAR
1.5kg, 7kg

HILL'S SCIENCE PLAN Hipoalerjenik Yumurta ve böcek proteini içeren yetişkin kedi maması, 1-6 yaş arası yetişkin kediler için tam bir evcil hayvan mamasıdır. Hassas deriye ve mideye sahip kediler için, sınırlı yüksek kaliteli yeni protein kaynakları ve tahıl içermeyen formüle edilmiştir.

İHTİYAÇ / TERCİH

Yetişkin 1-6

LEZZET

Yumurta ve Böcek Proteinli

YAŞAM EVRESİ

Yetişkin

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Hill's SCIENCE PLAN Yumurta ve böcek proteini içeren hipoalerjenik yetişkin kedi maması, sınırlı yüksek kaliteli yeni protein kaynakları ile formüle edilmiş ve hassas kedilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmış hassas bir tariftir.

Nasıl yardımcı olur?

Yalnızca bozulmamış hayvansal protein kaynakları olarak yüksek kaliteli Yumurta ve Böcek Proteini Yumurta ve diğer malzemelerle sindirimi kolaydır ve mideye karşı naziktir Sağlıklı deri beslenmesi için Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri ile

Kullanımının Önerildiği Durumlar

1-6 yaş arası yetişkin kediler

Kullanımının Önerilmediği Durumlar

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler. Hamilelik veya emzirme döneminde, kediler HILL'S SCIENCE PLAN Kitten ıslak veya kuru kedi mamasına geçmelidir.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş bütün yumurta (%21), kurutulmuş patates, patates nişastası, bezelye proteini, böcek protein tozu (%7), hayvansal yağ, mineraller, bitkisel yağ, dijest, kurutulmuş pancar küspesi, keten tohumu, balık yağı, kurutulmuş havuç, kurutulmuş domates posası, kurutulmuş narenciye posası, ıspanak tozu.

Yetişkin kilo koruma

Kedinin ağırlığı - kgs Günlük miktar - gr
2 35
3 50
4 60
5 70
6 80
7+ 12 / kg

FAYDALI İPUÇLARI - Optimum ağırlığı korumak için yiyecek miktarını uygun şekilde ayarlayın. Emin değilseniz veteriner hekiminize danışın. - Bu mamayı ilk defa mı besliyorsunuz? Artan miktarlarda yeni mama ile eski mamanın azalan miktarlarını 7 gün boyunca karıştırın. - Her zaman taze su bulundurun! - Evcil hayvanınızın beslenme ihtiyaçları, yaşlandıkça değişebilir. Her kontrolde veteriner hekiminize sorun. - Boğulmayı Önleyin: Ambalajı hayvanların ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

4069 kcal/kg (407 kcal/100g)

Besin Verildiği gibi2
%
Nem 6 %
Protein 30.3 %
Yağ 19.5 %
Karbonhidrat / NFE 37.3 %
Ham Selüloz 1.6 %
Kül 5.7 %
Kalsiyum 0.71 %
Fosfor 0.54 %
Potasyum 0.74 %
Sodyum 0.37 %
Magnezyum 0.09 %
Taurin 0.2 %
A Vitamini 7715 IU/kg
C Vitamini 110 ppm
D Vitamini 696 IU/kg
E Vitamini 906 IU/kg
Toplam Omega-3 YA 0.84 %
Toplam Omega-6 YA 3.69 %
Beta-Karoten 1.99 ppm
Karnitin 0.4 ppm

Referanslar

1Üründeki nem uzaklaştırıldıktan sonraki besinler. Nem içeriği farklı iki mamanın besinsel profiilini karşılaştırabilmek için nem oranı uzaklaştırılmalıdır.

Science Plan

Hassas dengelenmiş beslenme, evcil hayvanların hayatlarını değiştirebilir. Çünkü daha sağlıklı olduklarında daha mutlu olurlar.

Daha fazlası için