Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's SCIENCE PLAN

Ağız Sağlığı Yetişkin Kedi Maması

BULUNAN BOYUTLAR
1.5kg

LEZZET

Tavuklu

YAŞAM EVRESİ

Yetişkin, Yaşlı

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

HILL'S SCIENCE PLAN Oral Care kuru kedi maması, plak ve tartar oluşumunu azalttığı klinik olarak kanıtlanmış teknoloji içerir. Plak ve tartar oluşumunu azalttığı klinik olarak kanıtlanmış teknoloji Tek yönlü lif teknolojisi, her ısırıkta nefesi ferahlatır ve dişleri temizler Parlak tüyler için Omega 6 yağ asitleri ve E Vitamini

Ek bilgi

HILL'S olarak plak ve tartar oluşumunu azaltarak diş sağlığının nasıl iyileştirilebileceğini araştırıyoruz. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış benzersiz Oral Care mama tanecik teknolojisi evcil hayvanınız mamayı çiğnerken adeta bir diş fırçası gibi çalışacak şekilde tasarlanmıştır.  Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel lezzetli beslenme. Usul mırıltıları ve hatta daha usul olan burun sürtmeleri, kediniz ve sizin için daha mutluluk verici ne olabilir. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru besin maddeleri ile HILL'S SCIENCE PLAN, kedinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğunu sürdürebilmesi için ihtiyacı olan tam ve dengeli beslenmeyi sunmak üzere hazırlanmıştır. Kedi mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır. Barınaklarda yaşayan evcil hayvanların yaşamlarında bir fark yaratabilirsiniz. Satın aldığınız her HILL'S SCIENCE PLAN mamasıyla yılın 365 günü 100.000'den fazla sokak hayvanının beslenmesine yardımcı olmaktasınız. Daha fazlasını hillsfoodshelterlove.com adresinden öğrenebilirsiniz

HILL'S SCIENCE PLAN evcil hayvan mamaları, kedilerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan ve onların bayılacağı birçok farklı lezzete sahip kuru veya yaş mama seçeneği sunmaktadır.    

Kullanımının Önerildiği Durumlar

1-6 yaş aralığındaki yetişkin kedilerde, plak ve tartar oluşumuna karşı koruma sağlamak için

Kullanımının Önerilmediği Durumlar

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler. Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, HILL'S SCIENCE PLAN Kitten yaş veya kuru mamasına geçiş yapmalıdır.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Tavuk ve hindi unu, kırık pirinç, mısır gluteni unu, mısır, hayvansal yağ, selüloz, bitkisel yağ, mineraller, hidrolize protein, balık yağı.

Günlük besleme rehberi

Vücut ağırlığı (kg) Kuru gram
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7 + 13 / kg

FAYDALI BİLGİLER Mama miktarını ideal kiloyu koruyacak şekilde ayarlayınız. Eğer emin değilseniz veteriner hekiminize danışınız. Bu mamayı ilk defa mı kullanıyorsunuz? Eski mamanın miktarını azalttığınız, yeni mamanın miktarını ise arttırdığınız bir karışım hazırlayarak kademeli şekilde 7 gün sonunda yeni mamaya tamamen geçiş yapınız. Her zaman temiz ve taze su bulundurunuz! Evcil hayvanınızın beslenme gereksinimleri yaşlandıkça değişebilir. Her muayenede veteriner hekiminize danışınız. Boğulmayı önlemek için, mama ambalajını evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayınız.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

3717 kcal/kg (372 kcal/100g)

Besin Verildiği gibi2
%
Nem 8 %
Protein 30.9 %
Yağ 18.8 %
Karbonhidrat / NFE 29.8 %
Ham Selüloz 7.2 %
Kül 5.3 %
Kalsiyum 0.83 %
Fosfor 0.7 %
Potasyum 0.62 %
Sodyum 0.38 %
Magnezyum 0.061 %
Taurin 0.18 %
A Vitamini 6198 IU/kg
C Vitamini 101 ppm
D Vitamini 596 IU/kg
E Vitamini 546 IU/kg
Beta-Karoten 3.31 ppm

Referanslar

1Üründeki nem uzaklaştırıldıktan sonraki besinler. Nem içeriği farklı iki mamanın besinsel profiilini karşılaştırabilmek için nem oranı uzaklaştırılmalıdır.

Science Plan

Hassas dengelenmiş beslenme, evcil hayvanların hayatlarını değiştirebilir. Çünkü daha sağlıklı olduklarında daha mutlu olurlar.

Daha fazlası için