Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's SCIENCE PLAN

Yetişkin Kedi Pouch

BULUNAN BOYUTLAR
85g

LEZZET

Sığırlı

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Kediniz, soslu yumuşak parçalar halinde hazırlanmış HILL'S SCIENCE PLAN Yetişkin sığır eti kedi mamasının tadına bayılacak. Mükemmel tat ve beslenme dengesine sahiptir ve kedilerin yaşamlarının bahar dönemindeki enerji ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiştir. Yüksek kaliteli, sindirimi kolay malzemelerle üretilmiştir. Kalp sağlığı için temel taurin ve böbrekleri ve mesaneyi desteklemek için dengeli mineraller Yağsız kaslar için yüksek kaliteli protein Güzel bir deri ve tüy için E Vitamini, Omega-3'ler ve -6'lar

Ek bilgi

Uzun, mutlu bir yaşam için harika tatma beslenmesi. Kuyruğu sallayarak ve yüzünüzü yalayarak, hiç kimse köpeğiniz gibi merhaba diyemez. Birlikte geçirdiğiniz her an özel olduğu için size daha fazlasını yaşatmak için çalışıyoruz. Sağlıklı malzemeler ve doğru besinlerle HILL'S SCIENCE PLAN, köpeğinize ömür boyu sağlık ve mutluluk için ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sunmak için özenle hazırlanmıştır. Evcil hayvan mamalarımızı en kaliteli malzemelerle üretiyoruz. Bu içerikler, endüstri standartlarını aşan katı saflık ve besin içeriği gereksinimlerimizi karşılamalıdır. Barınaktaki evcil hayvanların yaşamlarında bir fark yaratabilirsiniz. Her SCIENCE PLAN satın alımıyla, yılda 365 gün, her gün 100.000'den fazla evsiz evcil hayvanın beslenmesine yardımcı olursunuz. Hillsfoodshelterlove.com adresinde daha fazla bilgi edinin.

HILL'S SCIENCE PLAN evcil hayvan mamaları, kedinizin bayılacağı pek çok lezzetli tada sahip, kedinizin benzersiz ihtiyaçları için çeşitli kuru veya ıslak mamalarda mevcuttur.

Kullanımının Önerildiği Durumlar

1-6 yaş arası yetişkin kediler.

Kullanımının Önerilmediği Durumlar

Yavru kediler ve hamile veya emziren kediler. Hamilelik veya emzirme döneminde, kediler HILL'S SCIENCE PLAN Kitten ıslak veya kuru kedi mamasına geçmelidir.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Et ve hayvansal türevler, bitkisel kökenli türevler, çeşitli şekerler, tahıllar, bitkisel protein özleri, mineraller, yumurta ve yumurta türevleri, sıvı ve katı yağlar.

Günlük besleme rehberi

Vücut ağırlığı kg Pouchlar 85gr
2 2
3 2 3/4
4 3 1/2
5 4 1/4
6 4 3/4
7 + 3/4 / kg

Karışık besleme rehberi

Vücut ağırlığı (kg) Pouchlar 85gr Kuru gram
2 1 15
3 1 30
4 1 40
5 1 50
6 1 60
7 + 1 10 g / kg

FAYDALI İPUÇLARI Optimum ağırlığı korumak için besleme miktarlarını gerektiği gibi ayarlayın. Emin değilseniz, veterinerinize sorun. Bu yemekte yeni misiniz? 7 günlük bir süre boyunca evcil hayvanınızın yeni mamasını artan miktarlarda eski mamasını azalan miktarlarda karıştırın. Her zaman taze su bulundurun! Evcil hayvanınızın beslenme ihtiyaçları yaşlandıkça değişebilir. Her kontrolde veteriner hekiminize sorun. Boğulmayı önlemek için ambalajı evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

799 kcal/kg

Besin Verildiği gibi2
%
Nem 82 %
Protein 7.7 %
Yağ 4.1 %
Karbonhidrat / NFE 5.1 %
Ham Selüloz 0.4 %
Kül 1.2 %
Kalsiyum 0.14 %
Fosfor 0.12 %
Potasyum 0.16 %
Sodyum 0.07 %
Magnezyum 0.011 %
Taurin 0.04 %
A Vitamini 23134 IU/kg
C Vitamini 19 ppm
D Vitamini 106 IU/kg
E Vitamini 105 IU/kg
Toplam Omega-3 YA 0.09 %
Toplam Omega-6 YA 0.85 %
Beta-Karoten 0.47 ppm

Referanslar

1Üründeki nem uzaklaştırıldıktan sonraki besinler. Nem içeriği farklı iki mamanın besinsel profiilini karşılaştırabilmek için nem oranı uzaklaştırılmalıdır.

Science Plan

Hassas dengelenmiş beslenme, evcil hayvanların hayatlarını değiştirebilir. Çünkü daha sağlıklı olduklarında daha mutlu olurlar.

Daha fazlası için