Her pakette, yeni
başlangıçlar.

BUNU, BİLİM 
BAŞARDI.

Veteriner hekiminize Sorun

Yaşamı değiştiren koşullar için yaşamı değiştiren klinik beslenme

Kedinizin belirli bir sağlık sorunu veya bazı beslenme gereksinimleri mi var? Hill’s Prescription Diet, mümkün olan en iyi hayatı yaşamaları için veteriner hekimlerin tavsiye ettiği bir klinik beslenmedir.

Packshot Urinary Care

ÜRİNER BAKIM

Kedinizin üriner sorunları, hem onun hem de sizin için çok zorlayıcı olabilir. Veteriner hekiminiz ile görüşmek harika bir ilk adımdır; doğru gıdayı vermek de öyle. Hill’s, alışıldık, üriner sorunları azaltmaya yardımcı olan ve sütrivit taşının 7 gün kadar kısa bir sürede çözünmesini sağlayan (ortalama 27 gün) Prescription Diet c/d Multicare mamanın da aralarında olduğu çeşitli üriner bakım mamaları sunar.

Packshot Weight Management

KİLO YÖNETİMİ

Evcil hayvanların %55'i aşırı kiloludur ve yalnızca birkaç kilo fazlalık bile sağlıklarını riske atabilir. İyi haber ise, beslenmenin yardımcı olabileceğidir. Hill's, kedilerin kendilerini tok ve memnun hissetmelerini sağlarken metabolizmalarını harekete geçirerek doğal olarak kilo vermelerine yardımcı olan Prescription Diet Metabolic de dahil olmak üzere, kilo yönetimi gıdaları bakımından seçeneklere sahiptir.

Packshot Kidney Care

BÖBREK BAKIMI

Hill’s, hayati böbrek fonksiyonlarını korumaya yardımcı olan ve kedinizin doğal kas kitlesi oluşturma ve koruma becerisini destekleyen Prescription Diet k/d de dahil olmak üzere, böbrek bakımı için çeşitli mamalar sunar. Klinik olarak onaylanmış bir besin olarak kedinizin hayat kalitesini iyileştirir ve aranızdaki ilişkinin daha uzun sürmesini sağlar.

Packshot Digestive Care

SİNDİRİMİ KOLAYLAŞTIRICI

Kedinizin sindirim sorunları yaşaması, evdeki herkes için rahatsız edici bir durumdur. Veterinerinize hangi sindirim kolaylaştırıcı Prescription Diet mamasını tavsiye ettiğini sorun.

Packshot Skin Sensitivities

DERİ BAKIMI

Yemek saati, kedinizle bir bağ kurma anıdır ancak gıda hassasiyeti olan kedilerde yedikleri şey cilt veya sindirim sorunlarına neden olabilir. Veteriner hekiminizin, kediniz için hangi Prescription Diet mamanın uygun olduğunu sorun.

Packshot Other Conditions

DİĞER SAĞLIK SORUNLARI

Prescription Diet, yaygın (veya yaygın olmayan) sağlık sorunlarına sahip kediler için hayatlarını en iyi şekilde yaşamalarına yardımcı olan, gücünü bilimden alan gıdalar sunar.

#ask-your-vet (tutturucu yalnızca yazarken görünür)

veterinarian examining cat

Veteriner hekiminizden tavsiye alın

Mama seçiminizi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Prescription Diet'ın kedinize nasıl yardımcı olabileceği konusunda Veterinerinize danışın. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Veteriner hekiminize soruları listemizi indirin.

Listeyi İndirin    Veteriner Bulun

ÜRÜN BULMA

Tedavi edici kedi mamalarımızın sunduğu faydalar hakkında daha fazlasını öğrenmek için bir sağlık sorunu seçin.

Product Prescription Diet

starstarstarstarstar 4.6 (160)

Yaşlı Kedicikler İçin İyi Bir Mama

Veteriner hekimimiz, bu mamayı 14 yaşından büyük iki yaşlı kedimiz için tavsiye etti ve doğrusu bizim zor beğenen yaşlı kediciklerimiz mamayı epey sevdi! Onlar için iyi olan yiyecekler verince daha iyi hissediyorum.

– poomy, bradenton, fl

Tüm Değerlendirmeleri Okuyun

photo of cats playing with pet nutrition center worker

Günlük beslenmeyle mi ilgileniyorsunuz?

Hill’s Science Plan ile sağlıklı kedinizin hayatını en iyi şekilde sürdürmesini sağlayın; hayatın her aşaması için harika tada sahip, bilime dayalı beslenme.

Science Plan Hakkında

pet nutrition center (PNC)

Evcil hayvan ortaklarımız onaylıyor

İçerik analizinden kalite kontrole ve lezzete kadar küresel Pet Nutrition Centre (PNC) bölümümüzdeki 900'den fazla kedi ve köpek, evcil hayvanınızın yaşamını dönüştürecek, bilimin öncülük ettiği besinleri geliştirmemize yardımcı oluyor.

PNC hakkında

Vet Essentials

Vet Essentials

Her Vet Essentials maması, evcil hayvanınızın özel ihtiyaçlarına yönelik 5 temel avantaj içeriyor. Hassas bir dengeye sahip formüllerimiz, yaşamının her evresinde evcil hayvanınızın sağlığını korumaya yardımcı olan benzersiz faydalar sunuyor.

Vet Essentials hakkında