YAŞAMLARI
BİRLİKTE GÜZELLEŞTİRMEK

Kediniz sağlıklı olduğunda hayat sizin için çok daha keyiflidir. İşte bu nedenle, birlikte normal ve enerjik bir hayatı yeniden elde etmenize yardımcı olan, en iyi beslenme temelli çözümleri sunmak için veteriner hekiminizle ortaklık kuruyoruz.

FARK YARATAN BİR ORTAKLIK

Kediniz hangi sağlık sorunuyla karşı karşıya olursa olsun, veteriner hekimlerle yaptığımız işbirliği bize bir çözüm bulma noktasında eşsiz bir konum sağlıyor.
Prescription Diet™ mamanın kedinize nasıl yardımcı olabileceğini veterinerinize sorun.

GIDA ARAŞTIRMALARI VE YENİLİKÇİ BAKIŞ

Bilimsel yaklaşım ürünü bu mamada dünya çapında 220'den fazla veteriner ve gıda uzmanının deneyimini bir araya getirdik ve net olarak şu durum ortaya çıktı: Biz basit bir evcil hayvan maması üreticisinden çok daha ötesiyiz. Biz evcil hayvanınız için fark yaratmak amacıyla yorulmadan çalışan hayvanseverleriz.

KARŞI KONULAMAZ LEZZET

Kediniz yemek konusunda seçiciyse dünyadaki en iyi mama bile bir fark yaratmaz. Onu, lezzetli malzemeler, hoş aromalar ve kedilerin karşı koyamayacakları benzersiz şekil ve dokuya sahip bu mamayla şımartın.

KALİTE TAAHHÜDÜMÜZ

Huzur için paha biçilemez. Tüm Prescription Diet™ mamaların temelinde en güvenilir kaynaklardan gelen en iyi malzemelerin bulunmasının nedeni budur. Üretim tesisleri, Hill’s Kalite Kontrol ekibi ve bir çok devlet kurumu tarafından düzenli olarak denetlenir.

DİYETETİK BESLENMENİN DOĞDUĞU YER

Her şey bir Seeing Eye™ köpeği, onun en yakın arkadaşı ve vizyon sahibi bir veterinerle başladı. Dr. Mark Morris 75 yıldan da uzun bir süre önce diyetetik beslenme yöntemini böyle hazırladı. O günden beri o formülü her gün daha mükemmel hale getirdik. Bu konuda Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™Prescription Diet™ Metabolic ve bunun gibi pek çok çığır açan ürünle yenilikçi bakış konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz.

Kilo Kontrolü

Evde beslenen kedilerin %81’i iki ayda istenilen miktarda kilo vermiştir

Sindirim Hassasiyetleri

Besin maddelerinin emilimini artırmak için yüksek oranda sindirilebilir.

Skin/Food Sensitivities

Kaşıntılı deriyi rahatlatır.

İdrar Yolu Rahatsızlıkları

Kalsiyum oksalat ve struvit taşı oluşum riskini azaltır.

Böbrek Rahatsızlıkları

Yaşam kalitesini artırmak ve iyileştirmek için klinik olarak test edilmiş beslenme.

Her Şey Kediniz İçin

MAKALELER VE ARAÇLAR Evcil Hayvan Bakım Merkezi

 • Yeni Evcil Hayvan Sahibi: Kedi | Hill's Pet

  Eve ilk defa bir evcil hayvan getiriyorsanız, nasıl hazırlanmanız gerektiğini öğrenin. Makale arşivimizi keşfedin ve çok daha fazlasını öğrenin.
 • Kedi Sağlık Bakımı | Hill's Pet

  Kedinizin bazı haraketleri sağlık problemlerinin sinyali olabilir. Bu hastalık belirtilerini ve önlemek için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Makale arşivimizi keşfedin ve çok daha fazlasını öğrenin.
 • Kedi Davranışı ve Görünümü | Hill's Pet

  Kedinizin davranışlarını, beden dilini, tepkilerini daha iyi anlayabilirsiniz. Makale arşivimizi keşfedin ve çok daha fazlasını öğrenin.
 • Kedi Eğitimi | Hill's Pet

  Kedinizi eğitmek, sosyalleştirmek ve tuvalet eğitimi hakkında faydalı bilgiler edinin. Makale arşivimizi keşfedin ve çok daha fazlasını öğrenin.
 • Kedilerin Rutin Bakımı | Hill's Pet

  Kedinize kolay ve basit bir şekilde nasıl bakabilirsiniz? Makale arşivimizi keşfedin ve çok daha fazlasını öğrenin.
 • Oyun ve Egzersiz: Kedi | Hill's Pet

  Kedilerin en çok hangi oyuncakları sevdiğini ve bu oyuncakların onlara nasıl harika egzersiz kaynağı olduğunu öğrenebilisiniz. Makale arşivimizi keşfedin ve çok daha fazlasını öğrenin.