Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's SCIENCE PLAN

Yetişkin Küçük ve Mini Irk Köpek Konserve

BULUNAN BOYUTLAR
200g

Hill's SCIENCE PLAN Yetişkin Küçük ve Mini Irk Biftekli Köpek Konserve, 1–6 yaş arası küçük ırk yetişkin köpekler için eksiksiz bir evcil hayvan mamasıdır. Küçük ve Mini ırk köpeklerin hayatlarının en güzel dönemindeki benzersiz ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış mama.

İHTİYAÇ / TERCİH

Yetişkin Küçük ve Mini Irk köpek 1–6

LEZZET

Biftekli

IRK BOYUTU

Küçük Irk

YAŞAM EVRESİ

Yetişkin

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Hill's SCIENCE PLAN Yetişkin Küçük ve Mini Irk Biftekli Köpek Konserve, 1-6 yaş arası küçük ırk yetişkin köpekler için eksiksiz bir evcil hayvan mamasıdır. Küçük ve Mini ırk köpeklerin hayatlarının en güzel dönemindeki benzersiz ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmış mama.

Nasıl yardımcı olur?

  • Onlara ihtiyaç duydukları enerjiyi vermek için gereken doğru protein, yağ ve karbonhidrat kombinasyonunu içeren yumuşak bir püre kıvamı
  • Bağışıklık sistemlerini desteklemek için güçlü antioksidan karışımı
  • Sağlıklı sindirim için sindirimi kolay besin maddeleri

Ek bilgi

Uzun ve mutlu bir yaşam için mükemmel bir lezzete sahip beslenme. Keyifle sallanan kuyruğuyla yüzünüzü yalayan köpeğiniz! Kimse size, köpeğiniz kadar keyifli bir şekilde merhaba diyemez. Birlikte geçirdiğiniz her anın özel olduğunu bildiğimiz için, size daha fazlasını verebilmek adına çalışıyoruz. Sağlıklı malzemeler ve doğru besin maddelerini içeren HILL'S SCIENCE PLAN, köpeğinizin yaşam boyu sağlığı ve mutluluğu için ihtiyacı olan beslenmeyi sunma amacıyla hazırlanmıştır.

Evcil hayvan mamalarımızı en yüksek kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamak zorundadır.

Barınaklarda yaşayan evcil hayvanların yaşamlarında bir fark yaratabilirsiniz. Satın aldığınız her SCIENCE PLAN mamasıyla her gün yani yılın 365 günü 100.000'den fazla sokak hayvanını beslemeye yardımcı oluyorsunuz. Daha fazlasını hillsfoodshelterlove.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Hill's SCIENCE PLAN Küçük Mini Yetişkin Tavuklu Püre

Kullanımının Önerildiği Durumlar

Tam büyüdüklerinde 10 kg'a kadar ağırlığa sahip 1-6 yaş arası yetişkin köpekler.

Kullanımının Önerilmediği Durumlar

Yavru köpekler, hamile veya emziren köpekler. Dişi köpekler, hamilelik veya emzirme döneminde Hill's SCIENCE PLAN Kitten & Mother Tender Mousse püre mamaya geçmelidir.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Et ve hayvansal türevleri (biftek %9), tahıllar, mineraller, sıvı ve katı yağlar, bitkisel kökenli türevler.

Yetişkin kilo koruma

Köpeğin ağırlığı - kgs Günlük miktar - 200 g Konserveler
1 3/4
2 1 1/4
5 2 1/2
7 3
10 4

FAYDALI İPUÇLARI: - Verilecek mama miktarlarını ideal vücut ağırlığına uygun olarak ayarlayın. Emin değilseniz veteriner hekiminize danışın. - Bu mamayı ilk kez mi veriyorsunuz? Eski mama miktarını 7 günlük bir süre boyunca bir karışım içerisinde kademeli olarak azaltıp yeni mamayı kademeli olarak artırın. - Her zaman temiz ve taze su verin! - Yaşlandıkça, evcil hayvanınızın beslenme ihtiyaçları değişebilir. Her muayenede veteriner hekiminize sorun.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

159,6 kcal (200 g) Konserve

Besin Verildiği gibi2
%
Nem 80 %
Protein 5.2 %
Yağ 2.8 %
Karbonhidrat / NFE 10.4 %
Ham Selüloz 0.4 %
Kül 1.2 %
Kalsiyum 0.16 %
Fosfor 0.14 %
Potasyum 0.16 %
Sodyum 0.07 %
Magnezyum 0.024 %
A Vitamini 14670 IU/kg
C Vitamini 40 ppm
D Vitamini 268 IU/kg
E Vitamini 150 IU/kg
Toplam Omega-3 YA 0.08 %
Toplam Omega-6 YA 0.79 %
Beta-Karoten 0.29 ppm

Referanslar

1Üründeki nem uzaklaştırıldıktan sonraki besinler. Nem içeriği farklı iki mamanın besinsel profiilini karşılaştırabilmek için nem oranı uzaklaştırılmalıdır.

Science Plan

Hassas dengelenmiş beslenme, evcil hayvanların hayatlarını değiştirebilir. Çünkü daha sağlıklı olduklarında daha mutlu olurlar.

Daha fazlası için