Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's VET ESSENTIALS

Multi-Benefit + Weight Genç Yetişkin Kedi Maması

BULUNAN BOYUTLAR
1.5kg, 3kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT Ton Balıklı kuru kedi maması (kısırlaştırıldıktan sonra 6 yaşına kadar olan Genç Yetişkin kediler veya kilo alma eğilimli ırklar için), idrar ve sindirim sistemi sağlığının yanı sıra sağlıklı bir kiloyu desteklemek için formüle edilmiş, Sadece veteriner hekim kliniklerinden edinilebilen, çok faydalı bir mamadır. Benzersiz Kilo yönetimi Teknolojimiz, evcil hayvanların ideal kiloya ulaşmalarına ve bunu korumalarına yardımcı olur. Bugünü daha iyi hale getirmek ve daha nice yarınları desteklemek için.

İHTİYAÇ / TERCİH

Kısırlaştırılmış, sağlıklı kilo,

LEZZET

Ton Balıklı

YAŞAM EVRESİ

Yetişkin

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Yalnızca veteriner hekiminizden temin edebileceğiniz Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT +WEIGHT Ton Balıklı Yetişkin Kedi Maması kısırlaştırma sonrası 6 yaşına kadar genç yetişkin kediler için çok yönlü eksiksiz bir besindir. Fazla yağları yakmaya ve kısırlaştırma sonrası ideal kiloyu korumaya yardımcı olmak için klinik olarak kanıtlanmış kilo yönetim teknolojisi de dahil olmak üzere, kediniz için klinik olarak kanıtlanmış önemli faydalar sağlar. Kedinizin bayılacağı ve asla karşı koyamayacağı harika bir lezzete sahiptir.

Nasıl yardımcı olur?

NASIL YARDIMCI OLUR:

Kilo Yönetimi: Eşsiz malzeme karışımı ve yağ yakmayı desteklediği kanıtlanmış düşük yağ içeriği ile kısırlaştırılmış kedinizin ideal kiloya ulaşmasına ve bunu korumasına yardımcı olur

İdrar Yolu Sağlığı: Kontrollü magnezyum, fosfor ve kalsiyum seviyeleriyle sağlıklı bir idrar yolu sistemini destekler;

Bağışıklık sistemi Desteği: Klinik olarak kanıtlanmış antioksidan seviyeleriyle kedinizin doğal savunmasını destekler

sindirim sistemi sağlığı: Sindirim sistemi sağlığını ve sağlıklı dışkılama rutinini korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır

Deri ve Tüy Yapısı Sağlığı: Besleyici omega-6 yağ asitleri ile ekstra yumuşak kucaklaşma için sağlıklı deri ve tüyleri destekler

Ek bilgi

Hill’s olarak beslenmenin sağlık üzerindeki etkilerini anlamak için evcil hayvan biyolojisini inceliyoruz.

Her bir Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT mama, evcil hayvanınızın sağlıklı geleceğini proaktif bir şekilde desteklemeye yardımcı olmak için benzersiz bir şekilde formüle edilmiştir ve yalnızca veteriner hekiminizden temin edilebilir. Yüksek kaliteli beslenme, düzenli egzersiz ve veteriner hekim kontrolleri ile birlikte, evcil hayvanınızın mutlu ve sağlıklı bir gelecek açısından potansiyelini en üst düzeye çıkarır.


Güvenebileceğiniz küresel malzemelerle Avrupa'da üretilmiştir.

Herhangi Bir Yapay Koruyucu İçermez. Herhangi Bir Yapay Renklendirici İçermez. Herhangi Bir Yapay Tatlandırıcı İçermez.

Evcil hayvan mamalarımızı en yüksek kaliteli malzemelerle üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusundaki katı kriterlerimizi karşılamalıdır.

Barınaklarda yaşayan evcil hayvanların hayatında bir fark yaratabilirsiniz. Dünya çapında barınaklarda yaşayan 12 milyondan fazla evcil hayvanın kalıcı bir ev bulmasına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz ve bu sayı sürekli artmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi için: www.hillspet.co.uk/shelter-program.

%100 Memnuniyet Garantisi Evcil hayvanınızın Hill's VET ESSENTIALS mamalarına bayılacağına eminiz. Ürünlerimizden o kadar eminiz ki %100 para iade garantisi veriyoruz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT, ıslak mama olarak da mevcuttur. Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + LOW FAT+HIGH FIBRE lezzetli Yavaş Pişirilmiş Tavuklu mamayı, kedinizin öğünlerini daha keyifli hale getirmek için ıslak mamayla birlikte veya ödül maması olarak verebilirsiniz.

Kullanımının Önerildiği Durumlar

Sağlıklı bir kiloyu desteklemeye yardımcı olmak için kısırlaştırma ameliyatından 6 yaşına kadar her iki ırktan kısırlaştırılmış genç yetişkin kediler

Kullanımının Önerilmediği Durumlar

6 aydan küçük yavru kediler.

Hamile veya emziren kediler. Hamilelik veya emzirme dönemindeki kediler, Hill’s Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT yavru kedi mamasına geçmelidir.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Tavuk ve hindi unu, kırık pirinç mısır glüteni unu, selüloz, kurutulmuş domates püresi, keten tohumu, Ton balıklı unu (%4), hayvansal yağ, hindistan cevizi yağı, mineraller, dijest, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş havuç.

Yetişkin kedi 1-6 yaş

Yetişkin kedi 1-6 yaş
Vücut ağırlığı (kg) Kuru gram
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7 + 13 / kg

Operasyondan 1 yıla kadar

Operasyondan 1 yıla kadar
Vücut ağırlığı (kg) Kuru gram
2 70
3 95
4 115
5 135
6 155

FAYDALI İPUÇLARI


Mama miktarlarını ayarlarken ideal kiloyu korumayı göz önünde bulundurun. Emin değilseniz veteriner hekiminize sorun.

Bu mama yeni mi? 7 günlük bir süre boyunca eski mama miktarını bir karışım içerisinde kademeli olarak azaltıp yeni mamayı kademeli olarak artırın.

Temiz ve taze suyu daima hazır bulundurun!

Evcil hayvanınızın beslenme ihtiyaçları yaşlandıkça değişebilir. Her muayenede veteriner hekiminize sorun.

Boğulmayı önlemek için, mama paketini evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.


ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

3442 kcal/kg (344 kcal/100g)

Besin Verildiği gibi2
%
Protein 37.7 %
Yağ 12.6 %
Karbonhidrat / NFE 29.5 %
Ham Selüloz 8.5 %
Kalsiyum 1.03 %
Fosfor 0.79 %
Potasyum 0.72 %
Sodyum 0.47 %
Magnezyum 0.086 %
Taurin 0.21 %
C Vitamini 106 ppm
E Vitamini 630 IU/kg
>20C Omega-3 YA 0.05 %
>20C Omega-6 YA 0.1 %
Karnitin 575.5 ppm

VetEssentials

Köpeğiniz veya kediniz için doğru besleyici mamayı bulun ve ona sağlıklı bir gelecek sunun.

Daha fazlası için