Hill's Yeni "Küçük Patiler" Besleme Tesisinin Temelini Attı

Topeka Liderleri ve Colgate-Palmolive Şirketinin'nin bir parçası olan Hill's'in CEO'su, küçük ve minyatür ırk köpeklerin artan popülasyonları neticesinde bu ırklara yönelik yeni çığır açan profesyonel etkileşim merkezine ve özel beslenme merkezine ev sahipliği yapıyor.

Topeka, KS, 16 Ağustos 2019 - Hill's Pet Nutrition, dün küçük ırk köpeklerin ihtiyaçlarına yönelik 20 milyon dolar değerindeki 3500 metre karelik yeni çığır açan "Küçük Patiler" isimli besleme tesisinin açılışı için bir tören düzenledi. Ayrıca bu tesis veteriner hekimler ve diğer evcil hayvan bakıcılarının etkileşimi için geliştirilmiş yeni bir Etkileşim Merkezi de olacak.

Hill’s'in Başkanı Jesper Nordengaard, “Hill’s dünyaca ünlü evcil hayvan besleme merkezini küçük ırk köpeklerin özel ihtiyaçlarına odaklanmak için genişlettiğini ve ayrıca evcil hayvan bakıcılarının katılımını arttırmak için yeni etkileşim merkezi kurduğunu bildirmekten heyecan duyuyor” dedi. “Her zaman evcil hayvanların beslenme ihtiyaçlarına hizmet etmek için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyor ve ayrıca, veteriner hekimlerin, müşterilerimizin ve bakıcıların deneyimlerinden faydalanıyoruz. Yaşamları dönüştürme görevimizi işte bu şekilde yerine getiriyoruz.

Nordengaard, “Bu Hill’s ekibi için harika bir gün ve Topeka’nın liderlerine ve Hill’s'in yaptığımız işte en iyisini yapmasına yardımcı olan bölgedeki müthiş yeteneklere özellikle minnettarız" diye ekledi. Yeni Küçük Patiler merkezinde en son teknolojiye sahip tesisler bulunacak ve merkez kendilerine özgü ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel olarak formüle edilmiş beslenme avantajına sahip olacak 12 lbs'nin altında ağırlığa sahip 80 adet küçük ırk köpeğe ev sahipliği yapacak. Merkez, olağanüstü veterinerlik hizmetine ayrılacak ve köpeklerin gün boyunca seçebilecekleri açık hava Ağaç Kabuğu Parkı da dahil olmak üzere çeşitli iç ve dış mekan aktiviteleri sunacaktır. Etkileşim Merkezi, veteriner fakültesi öğrencileri ve veteriner hekimler için eğitim seminerlerine ve sürekli eğitim programlarına ev sahipliği yapacak bir alana sahip olacaktır.

Hill's Bilim&Teknoloji Başkan Yardımcısı Dave Baloga “Dünyanın her yerinde, küçük ırk köpeklerin popülaritesinde düzenli bir artış var. Bu özel tesise yaptığımız yatırım, küçük ırk köpeklerin tercih ettiği ve kendine özgü davranışları ve benzersiz fizyolojisi ile en iyi şekilde çalışan lezzete ve estetiğe sahip mamalar geliştirmemize yardımcı olacak.” dedi. “Küçük Patiler merkezi, ihtiyaçlarını daha iyi anlamamıza, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olacak yeni yollar keşfetmemize olanak sağlayacak.”

Bugün, ABD'deki köpeklerin yarısından fazlası küçük ve minyatür ırk köpek olup, bu yüzde her geçen gün artıyor. Bu küçük ırk köpeklerin, daha büyük ebata sahip kuzenlerine kıyasla farklı ihtiyaçları vardır. Örneğin, küçük bir mideleye sahip olmaları, büyük köpekler gibi bir veya iki büyük öğün yemek yerine gün boyunca gelip gidip mama yedikleri anlamına gelir. Ve daha yüksek kütleye özgü metabolizmaları nedeniyle, her kg için küçük köpekler büyük köpeklere kıyasla daha fazla mama yerler.

Etkinlikte Bay Nordengaard'ın sözleri yer aldı; Bay Baloga; Topeka Belediye Başkanı Michelle De La Isla; Molly Howey, Kıdemli Başkanlık Ortaklığı için Kıdemli Başkan Yardımcısı Ekonomik Kalkınma; Kansas State Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Bonnie Rush; Hill’s'in ana şirketi Colgate-Palmolive'in Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Noel Wallace. Temel atımında Shawnee İlçe Komiseri Kevin Cook ve Devlet Ticaret Sekreteri David Toland ve ayrıca yerel Topeka Kansas Helping Hands Humane Society ortakları vardı.Group of people wearing hard hats with shovels at a groundbreaking ceremony for Hill's Pet Nutrition.

Hill's Pet Nutrition Hakkında

75 yıldan fazla bir süre önce evcil hayvan beslenmesine sarsılmaz bir bağlılıkla kurulan Hill's'in misyonu, insanlar ve evcil hayvanları arasındaki özel ilişkiyi zenginleştirmek ve bu ilişkinin olabildiğince uzun sürmesini sağlamaktır. Hill's kendini, kedi ve köpeklerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için bilimsel bir anlayışa dayanan öncü araştırmalara ve çığır açan beslemeye adamıştır. HILL'S® Prescription Diet® hastalıklara özel evcil hayvan mamaları ve HILL'S® Science Diet® sağlıklı yaşam için gerekli günlük evcil hayvan mamaları, dünya çapında veteriner hekimler ve evcil hayvan  ürünleri satan dükkanlar aracılığıyla satılmaktadır. Hill's, ürünlerimiz ve beslenme felsefemiz hakkında daha fazla bilgi için HillsPet.com.tr, HillsVet.com.tr veya Facebook,Instagram "Hill's Pet Nutrition" anahtar kelimelerini kullanarak bizi ziyaret edin. #HillsYaşamınızıDeğiştirir

Colgate-Palmolive Hakkında

Colgate-Palmolive, Ağız Bakımı, Kişisel Bakım, Evde Bakım ve Evcil Hayvan Beslemesi üzerine odaklanmış lider bir küresel tüketici ürünleri şirketidir. Colgate, Palmolive, ürünlerinin satıldığı 200'den fazla ülke ve bölgede, 34,000'den fazla çalışanı ile elmex, Tom's of Maine, Sorriso, Speed Stick, Lady Speed Stick, Softsoap, Irısh Spring, Protex, Sanex, Elta MD, PCA Skin, Ajax, Axion, Fabuloso, Soupline ve Suavitel'in yanı sıra Hill's Science Diet ve Hill's Prescription Diet gibi isimlerle de bilinmektedir. Şirket ayrıca, su tasarrufu, atık azaltma, geri dönüştürülebilirliği arttırma ve yetersiz hizmet alan topluluklardaki 1 milyardan fazla sayıdaki çocuğun 1991 yılından beri Bright Smiles ve Bright Future programları ile ağız sağlığını iyileştirme çalışmaları da dahil olmak üzere çevresel sürdürülebilirlik ve toplum refahını teşvik etme konusundaki liderliği ve yenilikçi yönüyle de tanınıyor. Colgate'in küresel iş ağını ve nasıl gülümsemeye neden olacak bir gelecek inşa ettiği hakkında daha fazla bilgi için ColgatePalmolive.com adresini ziyaret edin.

 

İletişim Ekibi

Hill's Pet Nutrition

(785) 221-1187

mediacontact@hillspet.com