Ne düşündüğünüzü bize anlatın

Siz ve evcil hayvanınız arasındaki bağı güçlendirmek ve uzatmak bizim görevimizdir. Bunu en iyi şekilde yerine getirdiğimizden emin olmak için sizden dinlemeliyiz. Belki bir hikaye, belki ürünlerimiz ile ilgili yaşadığınız bir deneyim deneyim veya son zamanlarda fark ettiğiniz bir şeydir. Hill's'in evcil hayvanınızın yaşamını nasıl değiştirdiğini bize anlatın!

Bir Başarı Hikayesi bırakın

 

Diğerleri ne diyor?

Chuff 19 yaşında Hill’s Longevity mama kullanan bir kedi. Her sabah keyifle uyanan, yavru kediler gibi oynar ve yavru bir fil gibi sesler çıkarır. Tüyleri ve gözleri hep parıldar.Yaşına göre daha genç kedilere taş çıkarır. Mama kabı boşsa ve açsa olay çıkaran Chuff, maması bitirmek üzereyken oturup hep daha fazlası için bana hep bakar.

- Anna McKnight ve kedisi Chuff

Hassas mideler için formule edilmiş Hill’s Salmon Complete Food Sensitive Stomach köpeğim Casper’a çok iyi geldi. Diğer mamalar mide problemlerine sebep olurken, Hill’s küçük çenesine uygun tanelere sahip ve çok güzel kokuyor. Casper artık daha sağlıklı, tüyleri parlak ve sindirim sistemi çok iyi. Artık mamasını hiç değiştirmeyeceğiz, Casper çok mutlu!

- Sharon Whiterbed ve köpeği Casper

Kedimiz Malibu yaklaşık 5 senedir Hill’s prescription DietC/D Urinary Stress mama yiyor. Bu mamaya idrar yolu iltihabı ve fazla kilosu olması kullanmaya başladık. Veteriner kontrolünde başladığımız mamaya Mali bayıldı. 50 gramlık mamayı günde 3 öğüne bölerek verdik ve 12 ayda 8 kilo vererek normal kilosuna döndü. Hem biz hem de veterinerimiz bu sonuçlardan çok memnun kaldık.

- Becca Molineux ve kedisi Malibu

Evcil hayvanınızın hikayesini anlatın Bir Başarı Hikayesi bırakın