PRESCRIPTION DIET
İLE İLGİLİYENİLİKLERİ ÖĞRENİN

Yapılan değişiklikleri görmek için evcil hayvanınızın mamasını aratın

Kedi veya köpek seçin ve ardından ürününüzün adını, EAN veya SKU numarasını girin. Bu numaraları nerede bulacağınızdan emin değilseniz, bu rehbere göz atın.

Beklenen Prescription Diet Yenilikleri

Urinay-Digestive
Yeni tasarlanan paketler, evcil hayvanınızın mamasını tanımanızı kolaylaştırıyor
QR
Her pakette bulunan QR kod her an size yardımcı olacak kaynaklara yönlendirmekte
kedi
Her paketin arkasında listelenen anlaşılması kolay temel ürün faydaları, mamanın evcil hayvanınıza tam olarak nasıl yardımcı olduğunu anlamanızı sağlar

Sık sorulan sorular

Değişim yeni soruları beraberinde getirir. Cevapları burada bulabilirsiniz.

 • Hill's Prescription Diet ürünlerini neden yeniliyor?

  TAmbalajlarımızın yeni modern görünümü ve basitleştirilmiş boyutları, Prescription Diet ürünlerini incelemenizi ve evcil hayvanınız için doğru ürünü bulma noktasında veteriner hekiminizle birlikte çalışmanızı kolaylaştırıyor.

 • Neler değişti?

  Yenilenen tasarlanan ambalaj

  Optimize edilmiş ürün portföyü

  • Yeni mini ırk mamalar
  • Yeni lezzetler
 • Ambalaj nasıl değişiyor?

  Veteriner hekimlerin yanı sıra sizin de ihtiyaçlarınızı anlamak için birçok araştırma yaptık ve ambalaj tasarımlarımızı ideal hale getirdik. İnternetten ve klinikten alışveriş yapmayı kolaylaştıran yeni, basit ve anlaşılması kolay bir tasarımımız var. Her üründeki rengin evcil hayvanınızın mamasını tanımanıza yardımcı olduğunu öğrendik, bu nedenle rengi daha belirgin hale getirdik ve artık her ürün paketinin ön tarafına benzersiz bir evcil hayvan resmi koyduk. Yeni ambalaj aynı zamanda bilimi anlaması kolay bir şekilde hayatın içine dahil ediyor. Ambalajın arkasında, üstte bir temel ana iddiamız var ve ürünlerimizin temel faydalarını, nasıl faydalı olduğunu ve formülün nasıl çalıştığını kısa ve öz ifadelerle açıklıyoruz. Evcil hayvanınız için en doğru Prescription Diet mamasını bulmanız için veteriner hekiminizle çalışmanızı kolaylaştıran, daha açık ve net anlatım sağlamaya yardımcı olan simgeler ekledik.

En iyi sonuçlar için, geçiş süreci ile ilgili rehberimizi inceleyin

Sindirim sistemi rahatsızlıklarını önlemek için evcil hayvanınızın eski mamasını değiştirirken yeni mamaya 7 gün içerisinde kademeli olarak geçiş yapılmalıdır.

1.-2. GÜN

1.-2. GÜN

3.-4. GÜN

3.-4. GÜN

5.-6. GÜN

5.-6. GÜN

7. GÜN

7. GÜN

Icon

Evcil hayvanınızın sağlığı için sürekli destek

Evcil hayvan sağlığı uzmanlarımız tarafından hazırlanan ve doğrudan e-posta kutunuza gönderilen yararlı makaleler ve pratik bilgilerden faydalanın.

Evcil hayvanlarınızı Hill's mamalarıyla beslemek konusunda harika hissetmeniz için daha fazla neden

Bilimsel Temelli Beslenmenin Tarihi

Bilimsel Temelli Beslenmenin Tarihi

Yarım yüzyıldan fazla bir süredir bilim, tüm beslenme felsefemizin ve yeniliklerimizin merkezinde yer almaktadır.

Tarihçemiz

Hill’s Müşteri İlişkileri

Hill’s Müşteri İlişkileri

Sorularınız veya endişeleriniz mi var? Bunları sizden dinlemek isteriz. Bugün arayın veya mesaj gönderin.

İletişim

Hill’s Mama, Barınak & Sevgi

Hill’s Mama, Barınak & Sevgi

Hill’s Mama, Barınak & Sevgi Programı, 2002'den beri barınaklarda yaşayan, sevgiye muhtaç evcil hayvanların kalıcı bir yuva bulmasına yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları yaşamları değiştiren beslenmeyi sağlamaktadır.

Hill’s Pet Nutrition

Gıda bilimi alanındaki yenilikçi araştırmalarda lider bulunan Hill's, veteriner hekimler tarafından tavsiye edilen bir marka olmaktan onur duymaktadır.

100% logo

Yetkili satıcıdan satın aldığınız bu üründen memnun değilseniz, ücret iadesi veya değişim için kullanılmamış kısmı iade edin. Daha fazla bilgi için.