Alt Text
Alt Text
Alt Text

Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Hill's VET ESSENTIALS

No Grain Yetişkin Küçük ve Mini Irk Köpek Maması

BULUNAN BOYUTLAR
2kg

Küçük ırk köpekler için ton balığı tarifi kuru köpek maması. Sindirim sistemi için yüksek kaliteli bileşenlerle, kalp ve mesane sağlığını desteklemek için formüle edilmiş, tahıl içermeyen eksiksiz ve dengeli beslenme.

LEZZET

Ton Balıklı ve Patatesli

IRK BOYUTU

Küçük Irk

Hill's

VETERİNER HEKİMLERİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ

Satisfaction guarantee

Veya PARANIZ İADE
Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, kullanmadığınız kısmı ürünü aldığınız yere geri götürün ve ister değiştirin, isterseniz tam iadesini alın.

Sadece veteriner hekiminiz kanalıyla temin edilebilen, Hill's VET ESSENTIALS NO GRAIN Adult Small & Mini Ton balığı ve Patatesli köpek maması, sağlıklı sindirim için yüksek kaliteli bileşenler ve kalp sağlığı için gerekli taurin içerir ve köpeğiniz için 5 temel sağlık faydasını içeren gelişmiş beslenme sağlar.

  • Kalp, Böbrek ve Mesane Sağlığı: Kalp sağlığı için gerekli taurin ile birlikte böbrekler ve mesaneyi desteklemek için dengeli mineraller
  • Sindirim: Sağlıklı sindirimi desteklemek için yüksek kaliteli bileşenlerle formüle edilmiştir
  • Deri ve Tüyler: Omega-6 ve E Vitamini ile sağlıklı deri ve parlak tüyleri desteklemeye yardımcı olur
  • Sağlıklı Kaslar: Kas sağlığını desteklemeye yardımcı olmak için 1 numaralı bileşen olarak yüksek kaliteli ton balığı içerir
  • Bağışıklık: Özel bir E ve C Vitaminleri karışımı ile bağışıklık sistemini desteklediği klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar

Ek bilgi

Sağlıklı seçimler hem siz hem de evcil hayvanınız için önemlidir. Hill's 75 yıldan uzun bir süredir evcil hayvanların en sağlıklı nasıl korunabilecekleri konusundaki bilgileri geliştiriyor.

Her bir Hill's VET ESSENTIALS evcil hayvan maması evcil hayvanınız için 5 temel sağlık faydası sağlamak için benzersiz bir şekilde formüle edilmiştir ve sadece veteriner hekiminizden temin edilebilir. Yüksek kaliteli beslenme, düzenli egzersiz ve veteriner kontrolleri ile birlikte, evcil hayvanınızın daha mutlu ve sağlıklı bir gelecek açısından potansiyelini en üst düzeye çıkarır.

Güvenebileceğiniz küresel malzemelerle Avrupa'da üretilmiştir.

Evcil hayvan mamalarımızı en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Bu malzemeler, saflık ve besin içeriği konusunda sektör tarafından belirlenen standartların da ötesinde olan katı gereksinimlerimizi karşılamalıdır.

Barınaklarda yaşayan evcil hayvanların hayatında bir fark yaratabilirsiniz. Satın aldığınız her Hill's VET ESSENTIALS mamasıyla her gün yani yılın 365 günü 100.000'den fazla evsiz hayvanı beslemeye yardımcı oluyorsunuz. Daha fazlasını hillsfoodshelterlove.com adresinden öğrenebilirsiniz.

%100 Memnuniyet Garantisi Evcil hayvanınızın Hill's VET ESSENTIALS mamalarına bayılacağına eminiz. Ürünlerimizden o kadar eminiz ki %100 para iade garantisi veriyoruz.*

Hill's evcil hayvan mamaları, köpeğinizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için, köpeğinizin bayılacağı lezzetler içeren çeşitli kuru ve ıslak mama formlarında sunulmaktadır.

Kullanımının Önerildiği Durumlar

1-6 yaş arası yetişkin küçük ve mini cins köpekler.

Kullanımının Önerilmediği Durumlar

Yavru, hamile veya emziren köpekler.

Hamilelik veya emzirme döneminde köpeklerin maması (VET ESSENTIALS GROWTH Large Breed Puppy mama yerine) Hill's VET ESSENTIALS GROWTH Puppy kuru mamayla değiştirilmelidir.

Sitrüvit&kalsiyum ogzalat kristallerinin oluşum riskini azaltmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiştir.

Güvenebileceğiniz, global malzemelerden Amerika'da üretilmiştir

13 milyon barınak hayvanının sonsuza kadar yaşayabilecekleri bir yuva bulmalarına yardımcı olduğumuz için gurur duyuyoruz

 

MALZEMELER: İÇİNDEKİLER: Patates nişastası, tavuk ve hindi unu, kurutulmuş patates (%14), kurutulmuş sarı bezelye, kurutulmuş bezelye, hayvansal yağ, dijest, ton balığı unu (%4), keten tohumu, bitkisel yağ, kurutulmuş pancar küspesi , mineraller, kurutulmuştulmuş havuç, kurutulmuştulmuş domates posası, kurutulmuştulmuş narenciye posası, ıspanak tozu.

Yetişkin kilo koruma

Köpeğin ağırlığı - kgs Günlük miktar - (gr)- Yetişkin kilo koruma Günlük miktar - (gr)- Kısırlaştırılmış köpek
1 30 25
2 50 45
5 100 90
7 130 115
10 170 150

FAYDALI BİLGİLER

  • Mama miktarlarını ayarlarken ideal kiloyu korumayı göz önünde bulundurun. Emin değilseniz veterinerinize sorun.
  • Bu mama yeni mi? 7 günlük bir süre boyunca eski mama miktarını bir karışım içerisinde kademeli olarak azaltıp yeni mamayı kademeli olarak artırın.
  • Temiz ve taze suyu daima hazır bulundurun!
  • Evcil hayvanların beslenme ihtiyaçları yaşlandıkça değişebilir. Her muayenede veterinerinize sorun.
  • Boğulmayı önlemek için, mama paketini evcil hayvanların ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

ESKI MAMA

YENI MAMA

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

1-2. Günler

3-4. Günler

5-6. Günler

7. Gün

3725 kcal/kg (372 kcal/100g)

Besin Verildiği gibi2
%
Protein 21.8 %
Yağ 15.7 %
Karbonhidrat / NFE 46.5 %
Ham Selüloz 2.8 %
Kalsiyum 0.91 %
Fosfor 0.69 %
Potasyum 0.75 %
Sodyum 0.27 %
Magnezyum 0.079 %
C Vitamini 116 ppm
E Vitamini 815 IU/kg
Toplam Omega-3 YA 0.62 %
Toplam Omega-6 YA 2.58 %
Karnitin 11.9 ppm

VetEssentials

Köpeğiniz veya kediniz için doğru besleyici mamayı bulun ve ona sağlıklı bir gelecek sunun.

Daha fazlası için