Evcil hayvan mamalarının karıştırılması

Kuru mama taneciklerine katkı olarak ya da 'üstünü kapatmak' için konserve mama kullanımı popüler bir uygulamadır. Gerçekten de araştırma bulguları, terapötik bir kuru köpek maması verilen pek çok köpeğe, süpermarketten alınan bir konserve köpek maması da verildiğini göstermektedir. Etkili bir biçimde işlev görmesi için, yalnızca terapötik köpek maması verilmesi çok önemlidir. Bu nedenle, Hill's ürünlerini başka mamalarla karıştırmanız ÖNERİLMEMEKTEDİR. Hill's ürünü olmayan diğer yaş köpek mamalarıyla karıştırma:

  • Hill's beslenmesinin kusursuz dengesinin etkisini azaltır
  • istenmeyen vücut ağırlığı artışına neden olur
  • köpeğiniz, bazı minerallerin daha yüksek düzeylerine maruz kalırBrown dog eating food out of a blue bowl in the backyard.

Hill's, fazla miktarda tuz içermeyen, içeriğinde etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar ve 50'den fazla besin maddesi, vitamin ve mineral bulunan pek çok ürün sunmaktadır. Bu, evcil hayvanınızın sağlığını arttırmak ve yaşam süresini uzatmak için formüle edilen kusursuz dengelenmiş beslenmenin temelidir. Köpeğinize daha fazla çeşit içeren bir beslenme sağlamak istiyorsanız, kedinizin kuru mamasının Hill's™ Science Plan™ ya da Hill's™ Prescription Diet™ konserve mama ürünleriyle tamamlanması konusunda veteriner hekiminizle konuşun. Her iki ürün de, çeşitli büyüklüklerde ambalajlanmaktadır ve Hill's kuru mamasını etkili bir şekilde tamamlayacak olanlar sadece Hill's konserve mamalarıdır.

Bölgenizdeki veteriner hekimi ve Hill's ürünleri temin edebileceğiniz noktaları bulmak için buraya, Hill's ürün yelpazesinin tamamını görebilmek için ise ürün seçimine göz atın.

İlgili Evcil Hayvan Bakım Makaleleri